جنبش خروج از واتس اپ و وایبر

واتس اپ ٬ سلاح اسرائیلی نیست که علیه خودشون بتونید استفاده کنید! بیسیم اسرائیلیه!!! هدایت عملیات فرهنگی با بیسیم اسرائیلی یعنی خودکشی!!! کدام دشمنی اونقدر نادانه که ۱۹ میلیارد دلار سلاح بخره و رایگان در اختیارتون بذاره تا شلیک کنید سمت خودش؟!!!! --- ما با واتس اپ و وایبر صهیونیستی مخالفیم نه با همه ی شبکه های اجتماعی و مجازی!!!

جنبش خروج از واتس اپ و وایبر

واتس اپ ٬ سلاح اسرائیلی نیست که علیه خودشون بتونید استفاده کنید! بیسیم اسرائیلیه!!! هدایت عملیات فرهنگی با بیسیم اسرائیلی یعنی خودکشی!!! کدام دشمنی اونقدر نادانه که ۱۹ میلیارد دلار سلاح بخره و رایگان در اختیارتون بذاره تا شلیک کنید سمت خودش؟!!!! --- ما با واتس اپ و وایبر صهیونیستی مخالفیم نه با همه ی شبکه های اجتماعی و مجازی!!!

مهم مهم
ستون پنجم دشمن ٬ همراه ۲۴ ساعته شما در حریم خصوصی و...!
بیسیم های در حال شنود!
شاید فکر کنید این موضوع در این حد اهمیت نداره که نیاز به یک جنبش داشته باشه...

اما بچه های جبهه و‌جنگ خوب متوجه میشن که توی عملیات کربلای چهار و در کل اون ۸ سال ٬ هروقت بیسیم ها توسط دشمن شنود میشد ٬ چه کشتاری راه می افتاد...

این روزها هم متأسفم بگم توی واتس اپ و وایبر دقیقا داریم کربلای چهار رو تجربه میکنیم با این تفاوت که توی اون عملیات چون بچه ها تلاش خودشون رو کرده بودن ٬ ما درعین شکست ظاهری ٬ پیروز واقعی بودیم اما امروز...

نقشه های عملیات فرهنگی رو توی این بی سیم های دشمن لو میدیم و تک تک رفتار ما ٬ وسط عملیات فرهنگی ٬ در حال شنود توسط دشمنه.
برای همین هم هست ما هرکاری میکنیم ٬ دشمن سریع پاتک میزنه و از قبل ٬ همه ی جزئیات عملیات فرهنگی ما رو می دونه!!!

اینکه بعضی دوستان میگن همه ی اینترنت دست اوناست و همه ی نرم افزارها مال اوناست و... همگی بهانه هایی هستن که اینجا پاسخ داده میشن و اگر سوالی بی جواب مونده ٬ با کمال میل ٬ وظیفه ی خودمون میدونیم پاسخ بدیم و هر تصمیمی بگیرید در نهایت ٬ برای ما قابل احترامه. لطفا واقعیات رو ببینید ...


نکته ی آخر:
دو سربرگ مهم بالای صفحه هست.
یکی پاسخ به شبهات که حتما کمک میکنه به تصمیم نهایی...
و دومین سربرگ مهم هم بخش «یک جایگزین خوب» هست. بخونیدش حتما تا «بیسفون ایرانی» رو بهتر بشناسید...

آخرین نظرات
 • ۱
 • ۰

سلام
اگر کسی میخواد یه اطلاعات مناسب درمورد واتس آپ به دست بیاره این متن رو تا آخر بخونه.

همه ی ما میدونیم که لذت کار کردن با واتس اپ زیاده.
اما یه جاهایی برای انسانیت و مذهبی که ازش دم میزنیم ، باید هزینه هم بدیم.
این روزا شاهد کودک کشی توی غزه هستیم و به این فکر میکنیم که پول این بمب هایی که زن و بچه های فلسطینی رو تکه تکه میکنه از کجا میاد!اطلاعاتی درمورد مالک جدید واتس اپ:
مالک جدید واتس اپ ، یه صهیونیسته به نام زاکربرگ. (اطلاعات تکمیلی)زاکربرگ ، به گفته ی روزنامه اورشلیم پست تأثیرگذارترین صهیونیست جهانه!!!  (اطلاعات بیشتر)

بیشتر   و    بیشتر
برای معرفی ایشون همین بس که بدونید زاکربرگ ، آتئیسته! (منکر وجود خدا!) و این رو رسما اعلام کرده. (منبع)
کسی که توی شصتمین سالگرد تأسیس رژیم صهیونیستی ، به عنوان مهمان ویژه به سرزمین اشغالی دعوت و طی مراسمی ویژه ازش تقدیر میشه و تمامی سران رژیم صهیونیستی توی این مراسم حضور پیدا میکنن برای قدردانی و اهداء جایزه به ایشون!
شیمون پرز ، رییس رژیم صهیونیستی توی بازدید از کمپانی زاکربرگ ، نقش این کمپانی رو در تغییرات اجتماعی تحسین میکنه و اون رو پسر خوب یهود خطاب میکنه! (منبع) و (منبع)

زاکربرگ ، همون مالک فیس بوکه. و چندین شرکت بزرگ دیگه رو هم خریداری کرده که منافع و خدماتشون رو در اختیار رژیم صهیونیستی میذارن از جمله شرکت انگلستانیِ اسکنتا که تولید کننده پهپاد هست.


ادوارد اسنودن، افشاگر آژانس امنیت ملی امریکا و جولیان آسانژ، بنیانگذار سایت ویکی لیکس ، مدتی پیش اسنادی منتشر کردن که نشون میده کمپانی زاکربرگ ، سرورها و نسخه ی کاملی از اطلاعات مبادله شده بین کاربرای خودش رو در اختیار آژانس امنیت ملی آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار میده.مهم: این اطلاعات توسط نرم افزار های تحلیلی و کارشناسان ویژه ، دسته بندی شده و سطح فکر ، مطالبات و تحلیل های سیاسی و فرهنگی و اقتصادی نخبگان و مخصوصا افراد عادی جامعه بررسی میشه.
این بسته های اطلاعاتی ، منشأ تصمیمات بسیار مهم امریکا و رژیم صهیونیستی درمورد کشورهای هدف ، مخصوصا ایرانه.

 اینجاس که معلوم می‌شه چرا این شرکتا ایرانیا رو تحریم نکردن و در اوج تحریمهای به اصطلاح فلج‌کننده، خدمات رایگان خودشون رو به ایران ارائه میکنن! 

(منبع)


پول هایی که با عضویت در واتس آپ به جیب صهیونیست ها جاری میشه:
زاکربرگ ، واتس اپ رو به قیمت 19 میلیارد دلار خریده!           (اطلاعات بیشتر)
(کل پولی که طی قرارداد ژنو به ایران دادن ، چهار و نیم میلیارد دلار بود! حالا خودتون قضاوت کنید چقدر این نرم افزار براشون ارزشمنده!)


و اما واتس آپ سه تا منبع درآمد داره.
1. پولی که کاربرها ، بابت خرید نرم افزار میپردازن. که توی ایران اکثر افراد از نسخه ی قفل شکسته استفاده میکنن و از این راه پول کمی به صهیونیست ها میرسه در ایران.

اما زیاد نباید خوشحال بشیم چون راه های درآمد هنگفت صهیونیستا از این دوتای دیگه س:


2. فروش بسته های اطلاعات کاربران. (اطلاعات بیشتر) و (اطلاعات بیشتر) و (بیشتر)

واتس اپ اطلاعات نخبگان و مردم عادی جامعه رو تحلیل میکنه.
در این تحلیل ها ، سلیقه ی مذهبی و سیاسی و فرهنگی و اقتصادی اکثریت مردم معلوم میشه.
اینجوری میدونن چه پیام هایی بیشترین ارسال رو داشته. و از نظر مردم ، آسیب های جامعه و راه حل آسیب ها چیه.
همین کافیه برای اینکه برنامه ریزان امریکا و رژیم صهیونیستی متوجه بشن که از چه راه هایی جنگ نرم رو پیش ببرن!
با این اوصاف ، هیچ فرد عادی نمیتونه بگه اطلاعات ارسالی من شامل جوک و احوالپرسی و اخبار دست چندم یا متون مذهبی معمولی ، به درد دشمن نمیخوره!
چون اصلی ترین کمک واتس اپ به صهیونیست ها ، کشف سطح فکر مردم عادی که عمده ی جامعه رو تشکیل میدن هست.
پس دومین منبع درآمد واتس اپ ، از فروش بسته های اطلاعات مبادله شده ی مردمه. (منبع)


و اما راه سوم درآمدشون:

3. افزایش ارزش سهام واتس اپ.
هر کاربر با عضویتش در واتس اپ ، ذره ذره ارزش سهام این کمپانی رو بالا برده! تا اونجا که زاکربرگ رو تبدیل به غول اقتصادی صهیونیست ها کرده. (منبع)

درواقع بزرگترین خدمت رو به صهیونیست ها ، افرادی کردن که این جمله رو بین مردم شایع کردن:
صهیونیست ها با یک ریالی که از استفاده ی من از کالای صهیونیستی نصیبشون میشه پولدار نشدن و با خارج شدن من یک نفر هم ورشکسته نمیشن!!!!!!   (منبع)

و در نهایت ، همه منتظر دیگران هستن و این وسط ، زاکربرگ هرروز قدرتمند تر میشه و با پول های اندک ما ، سینه ی بچه های فلسطینی شکافته میشه و روی ماه بچه های غزه خون آلود میشه!


ارزش سهام واتس اپ هر قدر بالا میره ، دو انتخاب به زاکربرگ میده:

الف) واتس اپ رو اگر 20 میلیارد دلار قیمت بذارن ، زاکربرگ میتونه تقریبا همین مقدار وام دریافت کنه! و این یعنی سرمایه ی نقد زاکربرگ ، برای خرید های جدید! و تزریق پول به اتاق جنگ نرم صهیونیست ها!

ب) واتس اپ رو اگر 20 میلیارد دلار قیمت بذارن ، بانک ، همین حدود برای زاکربرگ اعتبار باز میکنه و این یعنی زاکربرگ صهیونیست ، از هر کارخانه ی تسلیحاتی و... قصد خرید داشته باشه ، بانک ، پول این معامله رو تا این سقف ، تضمین میکنه!!!

چند نکته مهم:

1. عده ای از دوستان میگن ما توی زمین خودشون به خودشون گل میزنیم!
جواب: اونها اونقدر احمق نیستن که 19 میلیارد دلار پول بدن و مدام گل بخورن و باز هم بمونن برای گل خوردن!! پس دشمن رو دست کم نگیریم چون اگه گل میخوردن ، دسترسی ما رو محدود میکردن! چهارتا پیام فرهنگی و مذهبی ما رو دچار خطای محاسباتی نکنه! (منبع)


2. بعضی دوستان هم میگن ما نباید میدان رو خالی کنیم!
ما هم موافقیم که از ابزار شبکه های اجتماعی باید بهره برد.
ما مخالف ابزار های ارتباط جمعی نیستیم!
اما چرا بعضی دوستان پافشاری میکنن که حتما سودی به صهیونیست ها برسونن وقتی که کالای مشابه و غیرصهیونیستی وجود داره؟؟؟
 چرا با کوتاهی خودمون ، به قتل کودک و زن و مرد مظلوم فلسطینی کمک کنیم و توی ریختن خون اونا شریک بشیم؟!! این روزا غزه شاهد سیل تشکیل شده از قطرات خون کودکان و زنان مظلومه. این سیل رو صهیونیست ها با همین قطره قطره پول های ناچیز به راه انداختن.

کمترین قدم ما برای اون مردم داغ دیده اینه که کالای صهیونیستی رو تحریم کنیم و با راه اندازی یک موج روشنگری ، از واتس اپ برای همیشه خارج بشیم و از نرم افزارهای مشابه استفاده کنیم.

برای عمل به شعارهای بزرگ و انسانی که میدیدم ، باید قدم برداریم...

نرم افزار پیشنهادی جایگزین : "بیسفون" 


لینک دانلود نرم افزار بیسفون


هر سوالی داشته باشید خصوصی یا عمومی پاسخگو هستیم.

-------------------------

خلاصه ی پیام های بالا برای دوستانی که وقت مطالعه ی متن طولانی ندارن:
1. واتس اپ به قیمت 19 میلیار دلار توسط شخصی به نام زاکربرگ خریداری شده که در صدر فهرست صهیونیست های تأثیر گذار جهانه!

2. با عضویت در واتس اپ ، از سه طریق به ثروتمند تر شدن صهیونیستها کمک میکنید. حتی اگر از نسخه غیر پولی واتس اپ استفاده کنید باز هم از چند راه که ذکر شده ، به اونا کمک مالی میکنید!

3. هدیه ی ما به کودکان غزه ، خروج از واتس اپ و ورود به نرم افزار جایگزین به نام : بیسفون


لینک دانلود بیسفون

نظرات (۲۹)

ممنون به خاظر اطلاعات مفیدی که گذاشتید. تو اینترنت دنبال گروه های واتس آپ می گشتم که به این صفحه برخوردم! تصمیم گرفتم از واتس آپ به کلی خارج بشم. خدا خیرتان دهد.
 • موافق کمپین
 • متاسفانه توی این شبکه ها قبح شوخی با مقدسات روز به روز کمتر میشه همچنین بازی با آبروی دیگران
  ذرمورد لاین میخواستم بپرسم که واقا ژاپنییه یا ظاهرا اینه ..
  از اون استفاده کنیم یا نه؟
  توضیح کاملی لطفا
  پاسخ:
  سلام
  لاین صهیونیستی نیست. اما به خاطر قابلیت های نامناسبش ٬ استفاده از اون رو توصیه نمیکنیم.
  موفق باشید.

  باسلام

  بسیارسپاسگزارم از اطلاعات مفیدتون.من خودم از واتس اپ وایبر و... استفاده نمی کنم وهیچ اعتقادی هم بهشون ندارم  حتی درمحل کارم هم پیشنهادی مبنی بر برگزاری یک سری از کلاسها از طریق واتس اپ جهت استفاده همکاران شد که خوشبختانه با مقاومت بنده ویکی از همکاران دیگر به نتیجه نرسید ومن این اصرار بر استفاده از واتس اپ را اگاه نبودن عده بسیاری از افراد حتی در پست های اداری میدانم .متاسفانه بسیاری از اقوام واشنایانمان نیز که ارادت بسیاری به رهبری وانقلاب نیز دارند هم نیز حاضر به حذف این برنامه نشدند.اکنون که مطالب مفید شما را مطالعه نمودم  امید دارم که بتوانم با استفاده از انها دیگران را نیز بهتر وبیشتر به حذف  مجاب نمایم. به امید روزی که شاهد تحریم اسراییل از طریق حذف مردمی واتس اپ و وایبر باشیم.اجرکم عندالله

  پاسخ:
  سلام
  تشکر بابت تلاش و دلسوزیتون و اینکه با ما در میون گذاشتید و باعث دلگرمی بیشتر ما هم شدید.
  موفق باشید.
  در جواب مرضیه خانم عرض می کنم.
  متاسفانه تلگرام بدتر از وایبر و واتس اپ هست و متعلق به ارتش اسراییل است.تو گوگل سرچ کنید اطلاعاتش میاد
  پاسخ:
  سلام
  درمورد تلگرام ٬ صرفا تا امروز توسط سایت دانا و توسط صرفا یک شخص ٬ گمانه زنی شده و سند قابل اعتنایی مبنی بر صهیونیستی بودنش منتشر نشده.
  اگر شما سندی سراغ دارید لطفا ارائه بدید جهت بررسی.

  مدافع تلگرام نیستیم و اگه واقعا سند محکمی به دستمون برسه ٬ میپذیریم. اما ملاک فتوای رهبری یقینه و نه گمانه زنی.
  تشکر
  موفق باشید
  سلام باتشکرفراوان من خودم از شبکه های اجتماعی استفاده نمیکنم  ولی تاجایی که بتونم اطلاع رسانی میکنم.
  موفق وپیروزباشید
  پاسخ:
  سلام
  تشکر بزرگوار
  همه ما میدونیم که رهبری در فیسبوک و لاین و توییتر و گوگل مثبت و اینستاگرام و ...پیج داره،و باز همه ما میدونیم که ایناهم صهیونیستیه،پس حمله به صهیون با ابزار صهیون عیبی نداره،به قول استاد پناهیان انقدر علیه خودشون با این ابزار  استفاده کنید که اونا بیان ببندند و فیلترتون کنند...
  پاسخ:
  سلام بزرگوار
  لطفا میشه دقیق بفرمایید کجا تأیید شده که رهبری توی فیسبوک و لاین و توییتر و ... پیج دارن؟!!!

   اسم تمام شبکه هایی رو که الان گفتید جستجو کنید لطفا. خودتون میبینید که  فقط توی بیسفون کانال رسمی دارن و این رو همونجا تأیید کردن.

  من هم به اسم شما میتونم صفحه بازکنم. احراز مالکیت که ندارن این شبکه ها بزرگوار.

  ضمن اینکه اگه رهبری فتوا دادن که اصل ورود به شبکه های صهیونیستی حرامه ٬ بعد خودشون وارد شده باشن معنیش چی میشه؟!!!!!!

  وقتی فتوا میدن که اصل ورود به شبکه ی صهیونیستی حرامه پس دیگه این توجیه که با ابزار خودشون علیه خودشون میجنگیم ٬ خلاف فتوای صریح ایشونه.
  حالا شما میتونید بفرمایید که مرجع تقلیدتون شخص دیگه ای هست یا اینکه بفرمایید اصلا واتس اپ و وایبر کی گفته صهیونیستی هستن!

  موفق باشید.
  من تازه گوشی اندروید خریدم
  اطلاعات شما خیلی برام مفید بود
  پاسخ:
  تشکر که وقت گذاشتید و مطالعه کردید.
  سلام
  لطفا کامل بخونید تا بدردتون بخوره
  اول چند نغر درمورد واتس آپ پرسیدن:
  وایبر رو از خیلی جهات میشه خیلی بدتر از واتس آپ دونست.
  انقدر براشون سود اقتصادی داره که "نفتالی بنت" وزیر اقتصاد رژیم صهنونیستی گفت:وایبر پاسخ مناسبی به جنبش تحریم کالاهای اسرائیلی داد.یعنی ی نرم افزار شبکه اجتماعی به اندازه بودجه صادرات کالا از این کشور به کشورایی مثل ایران که باهاشون معامله اقتصادی مستقیم ندارند،بودجه براشون تولید کرده.و واقعا عجیبه
  در ضمن بگم متاسفانه فقط این دو نرم افزار نیستند و نرم افزار های دیگه ای مثل لاین هم دزدی اطلاعات دارند و نمیشه گفت بقیه ندارند چون مشخص نیست!
  دوباره متاسفانه نرم افزار بیسفون هم اونطور که معلومه سرورش(هاستش) در ایران نیست و این امنیتش رو کمی دچار تردید میکنه
  دوباره متاسفانه حتی اگه مثل نرم افزار خوب "انار" سرورش داخلی هم باشه باز هم گوشی اندروید شما قابلیت جاسوسی فراوون داره.در حدی که در اوج تحریم در فاصله سال‌های ۸۹ تا ۹۱،اوباما درمورد بودجه جنگ نرم علیه ایران گفت:من این بودجه را صرف ورود اندروید به کشور ایران کرده‌ام.

  کلا سه روش درآمدزایی از طریق این نرم افزار ها وجود داره که من یکیشون رو که خیلی مهمه در این وبلاگ به چشمم نخورد:
  1-از طریق فروش اطلاعات که در این وبلاگ گفته شده.(و چیزای دیگه مثل مثلا اطلاعات وایبر به 16 سازمان امنیتی تو کل دنا فروخته میشه.یا این که مثلا فکر میکنید چرا خودرو های وارداتی ایران بیشتر شکل اسپورت دارند یا رنگ سفید زیاد دارند...> این اطلاعاتیه که از تحلیل ما تو شبککه های اجتماعی مثل فیسبوک بدست آوردند)
  2-پهنای باند که مهم ترینش هست.این رو در وبلاگ ندیدم.قضیه از این قراره که شما به وایبر،واتس آپ،فیسبوک یا هر سرور دیگه چه خوب و چه بد به عنوان یک سرور پول نمیدید یعنی ظاهرا رایگان هست ولی ای.اس.پی شما (شرکتی که اینترنت گرفتین ازش که میتونه ایرانسل باشه،اساتک باشه،شاتل باشه یا ...)برای دریافت اطاعات از سرور باید بهش پول بده و شما هم قبلا به ای.اس.پی پول دادید.یعنی آپلود برای سرور درآمدزایی میکنه.این یعنی شما دارید با یک واسطه به سرور پول میدید.(اگه وایبر یا واتس آپ باشه یعنی دارید به اسراییل پول میدید!!!)
  3-افزایش تعداد کاربراشون(هم قدرت سهامیشون رو بیشتر میکنه و هم هرچی بیشتر کاربرداشته باشند آپلود و دانلود بیشتر میشه و سرور پول بیشتری درمیاره)

  امیدوارم تا آخر خونده باشید و به دردتون خورده باشه

  در ضمن مشکل اصلی امروز ما ملی سازی اطلاعات(ایجاد شبکه ملی اطلاعات یا اینترنته) که امیدوارم با مطالبه گری و پافشاری بیشتر مردم شکل بگیره و مشکلات ما نه تنها شبکه های اجتماعی بلکه در کل فضای مجازی از بین بره.
  ممنون
  سلام خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون. با این تفاسیر و توضیحات چرا دولت یا رهبری این نرم افزارها رو فیلتر نمی کنند؟
  چرا اطلاع رسانی تون انقدر ضعیفه؟
  چرا در اخبار اعلام نمیکنید؟
  چرا نمیفرستید توی همین گروه های واتس آپ؟
  در ضمن اطلاعاتی دارم که بیسفون هم ایرانی نیست. اسرائیل رو یه کشور محسوب میکنه.
  بهتر نبود هایک یا تلگرام رو توی متن سایت معرفی می کردید؟
  پاسخ:
  سلام
  تشکر بابت لطفتون.
  ما از دولت ٬ تقاضای فیلتر کردن ابزارهای فوق مدرن جاسوسی واتس اپ و وایبر و فیس بوک و اینستاگرام رو نداریم! همین که دولتمردانمون از فیس بوک که فیلتر هست با استفاده از فیلترشکن استفاده نکنن و از اون خارج بشن برامون کافیه!!!
  درمورد اطلاع رسانی هم باید عرض کنم بالاخره هر کاری یه نقطه ی شروع داره. کم کم اطلاع رسانی بیشتر میشه و مطلب بیشتر منتشر میشه.
  توی واتس اپ هم نمیفرستیم چون واتس اپ نداریم!

  و اما اینکه چرا سایر نرم افزار های جایگزین رو معرفی نمیکنیم:
  حکایت ما شده حکایت اون پیرمرد و بچه ش که با خرشون میرفتن. مرد سوار خر شد و بچه پیاده میرفت که عده ای رسیدن و گفتن ای مرد! طفل معصوم پیاده میاد و تو سواری؟!
  مرد پیاده شد و بچه سوار شد و عده ای گفتن ای پسر! تو حیا نمیکنی که سواری و پدرت پیاده؟!
  هر دو سوار شدن و عده ای رسیدن و گفتن ای ظالم ها! دو نفری بر این زبان بسته سوار شدید؟!
  هر دو پیاده شدن و عده ی دیگه ای از راه رسیدن و گفتن عجب احمق هایی پیدا میشن!!! خر دارن و پیاده میرن!!!!!!


  نتیجه ی اخلاقی:
  در مصرف آب صرفه جویی کنیم!

  در هر صورت تشکر از همه ی دوستان بزرگوار و امیدواریم اصل ماجرا که ترک نرم افزار های صهیونیستی هست رو فراموش نکنیم.
 • مسیح مصطفوی
 • ممکنه سوال پرسیده بشه در مورد اینکه واتزاپ سود مالی نداره و رایگان هست.
  مسئله مهمتر اینه که مگه اصلا کسی در مورد سود مالی صحبت کرده؟
  اگه یه نرم افزار بر پایه سود 1 دلاری از کسانی که عضوش میشن بنا بشه که فاجعه است برای اون شرکت!
  و اما درباره خودمان
  فرض کنید من میخوام در مورد اسراییل اطلاعات به دست بیارم. نرم افزاری میسازم مثل واتزاپ که صهیونیستها ازش استفاده کنن.
  بهترین ضربه ای که میتونم به اسراییل بزنم از طریق این نرم افزار چیه؟
  اینکه برای عضو شدنش به من پول بدن و سود برسونن؟
  یا اینکه من از طریق این نرم افزار اطلاعات بگیرم؟
  فرض اینکه ما شهروند عادی هستیم، اطلاعاتمون به چه درد اونا میخوره رو زیاد شنیدیم، اما حالا کمی از بالاتر ببینیم.
  من و شما و هزاران نفر دیگه که توی ایران هستیم از واتزاپ و وایبر استفاده میکنیم.
  گروه‌هامون، پیام‌هایی که بهم رد و بدل می‌کنیم، مسائلی که بیان میکنیم و ... مهندسی میشه. مهندسی اجتماعی
  در مورد تخریب فرهنگی کشور من و شما یه امار خیلی خوب به دست میارن و میبینن تو چه زمینه هایی راه ورود دارن.

  به جای اینکه مُدام این سوال رو از خودمون بپرسیم که چرا باید براشون سودداشته باشه؟ یک بار بپرسیم چرا نداشته باشه؟
  ایا ما حاضریم برای خدمت به هم نوع یک نرم افزار ایجاد کنیم که برای سرورهاش باید ماهانه و سالانه هزینه های بسیار زیادی داده بشه و غایت فکرمون این باشه که بذاریم حالشو ببرن استفاده کنن؟
  اونهم تازه علیهمون؟

  من از کسانی که معتقد نیستن تعجب نمیکنم
  اما از معتقدین و حزب اللهی ها خیلی تعجب میکنم که بعضا انقدر به یک نرم افزار وابسته هستن و به هیچ وجه حاضر به حذف نیستن

  ما با شبکه های اجتماعی مخالف نیستیم
  با سودرسانی چه مالی، چه فکری، چه اطلاعاتی و هر چیز دیگری به اسراییل مخالفیم
  پاسخ:
  سلام
  تشکر بابت مطلبتون.
  مطلب خوبیه...
  متن رو با اینکه اصلا عضو هیچ کدوم از این شبکه های ارتباط جمعی نیستم خواندم خیلی عالی بود ممنونم از اطلاع رسانیتون.دمتون گرم.اگه براتون مقدوره درباره ی شبکه های لاین و وایبر هم منابعی قرار بدین تا بدونیم از کجا اومدن و پیشینشون چیه/-  بازنم ممنونم خدا قوت.

  پاسخ:
  تشکر
  وایبر رو باید عرض کنم از محدود شبکه های اجتماعی هست که هاستش (مرکز ذخیره اطلاعاتش) توی خود فلسطین اشغالی و دست صهیونیست ها هست!!!

  اما اطلاعات جامع تر رو اگه کسی از دوستان فرصت داشته باشه اعلام آمادگی کنه ما کمکش میدیم تا توی همین کمپین یا کمپین جداگانه ای قرار بده... 
  خیلی مفید بود دستتون درد نکنه

  عالی بود . من که از واتس بیزارم

  مرگ بر اسراییل
  مرگ بر واتساپ
  سلام منم که یک سال  واندی میشد واتس آپ داشتم ولی به خاطر فتوای آقا ازش خارج شدم :)
  پاسخ:
  سلام
  تشکر از شما بزرگوار.

  از روزی که حذفش کردید ، حتما آرامش بیشتری خواهید داشت...

  وقت هایی که آزاد شده رو بذاریم برای کتاب و خانواده...

  ممنون
  چهقد درباره این موضوع مطمعن هستید !؟  میشه سندهایی  دیگه ایی رو هم قرار بدید که اطلاع رسانی بشه . در کل میشع گفت هیچ برنامه ایی بدون سود بطور رایگان عرضه نمیشه .
  پاسخ:
  سلام

  اگر بخشی رو که سند بیشتر براش نیاز هست رو بفرمایید ، حتما تقدیم میکنیم.

  تشکر
  من که تازه دانلود کردم میخاستم نصب کنم این متن رو که خوندم پشیمون شدم اون یکی نرم افزار رو دان کردم.
  مرسی 
  چجوری میشه حساب کربری مونو غیر فعال کنیم؟ هرچی گشتم چنین گزینه ای پیدا نکردم. وقتی خود نرم افزار رو پاک می کنم بازم هرکی واردش بشه اسم منو اونجا می بینه. چیکار کنم؟
  پاسخ:
  سلام
  گوشیتون رو که فارسی کنید منوی واتس اپ فارسی میشه و توی حساب کاربری میتونید کامل پاکش کنید.
  البته لازمه یادآوری کنیم که مشکل خیلی از دوستان که خارج شدن همینه. یعنی همچنان برای دیگران قابل نمایش هست اسمشون با وجود اینکه کاربریشون رو پاک کردن.
  سلام 1. آیا وایبر هم صهیونیستی است؟ 2. من واتس آپ و و وایبرم رو پاک کردم آیا لازمه اکانتم رو هم دی اکتیو میکردم یا همین ک پاک کردم کافیه؟!
  پاسخ:
  سلام
  1. متأسفانه وایبر هم مالکش یه شرکت صهیونیستی هست اما به دلیل فراگیر بودن واتس اپ و نقش چشمگیر مالکش ، ما این کمپین رو برای واتس اپ راه اندازی کردیم وگرنه جا داره دوستانی که امکانش رو دارن ، به این جبهه ی روشنگری بپیوندن و زحمت معرفی این شبکه ها رو متقبل بشن.

  تا امروز ما با سه دسته افراد مواجه شدیم:
  الف) افرادی که تعدادشون قابل توجه هست و نشون دادن به ارزش های انسانی و اسلامی واقعا پایبند هستن و براشون مهمه که هزینه ی پایبندیشون رو هم بدن.

  ب) افرادی که هنوز بی اطلاع هستن.
  ج) افرادی که به گوششون رسیده ، اما زحمت مطالعه و تحقیق به خودشون نمیدن.
  ج) افرادی که به شدت وابسته به واتس اپ شدن و به ترک اون با هر دلیلی اصلا نمیتونن فکر هم بکنن!

  2. بله لازمه.
  در صورت امکان ، به طور کلی غیر فعال کنید حساب کاربریتون رو لطفا.

  تشکر به خاطر دلسوزی و حساسیت هاتون.

  آقا دمت گرم 
  واقعا من خبر نداشتم ولی یه چیزایی بو برده بدم که اینا عاشق چش و ابروی ما نیستن که رایگان بزارن ایرانی ها هم تو واتس اپ باشدن
  باز دمت گرم
  اجرکم عندالله
  فقط اگه اطلاع رسانی در سطح وسیع تر و سریع تر باشه ان شا الله ثمرات زودتر و بیشتری خواهد داشت.
  موفق باشید
  اللهم عجل لولیک الفرج
  خدا خیرتون بده ان شالله. ممنون
  این که گفته میشه واتس آپ نفع مالی نداره چی؟ الان خیلی از دوستای من این حرفو میزنن, جوابش چیه؟
  پاسخ:
  تشکر
  پیشنهاد میکنیم متن کمپین رو کامل مطالعه کنید لطفا چون پاسخ این سوال در متن بیان شده.
  مطالب تان عالى بود, خصوصا چون منبع داشت
  اگر بتوانید وبلاگتان را به زبانهاى انگلیسی و عربى ترجمه کنید, که نور على نور میشود...
  اجرتان با صاحب الزمان
 • سید محمد میرهاشمی
 • منم خارج شدم...
  من که از واتس آپ رفتم شما هم با من بیاین
  زنده باد خودم!
  وایبر چی اونم مثه وات ساپ؟
 • دلشکسته از مظلومیت کودک غزه...
 • دوستانی که توی واتس اپ هستن بدونن لذت واتس اپ اجازه نمیده حتی این متن رو تا آخر هم بخونن!

  واقعا شما بین دوتا کالا که یکیش صهیونیستیه و یکی نیست ، صهیونیستی رو انتخاب میکنید؟!!!

  نگید همشون اینجورن!
  این فریب دادن خودتون برای موندن توی واتس اپه.

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">