جنبش خروج از واتس اپ و وایبر

واتس اپ ٬ سلاح اسرائیلی نیست که علیه خودشون بتونید استفاده کنید! بیسیم اسرائیلیه!!! هدایت عملیات فرهنگی با بیسیم اسرائیلی یعنی خودکشی!!! کدام دشمنی اونقدر نادانه که ۱۹ میلیارد دلار سلاح بخره و رایگان در اختیارتون بذاره تا شلیک کنید سمت خودش؟!!!! --- ما با واتس اپ و وایبر صهیونیستی مخالفیم نه با همه ی شبکه های اجتماعی و مجازی!!!

جنبش خروج از واتس اپ و وایبر

واتس اپ ٬ سلاح اسرائیلی نیست که علیه خودشون بتونید استفاده کنید! بیسیم اسرائیلیه!!! هدایت عملیات فرهنگی با بیسیم اسرائیلی یعنی خودکشی!!! کدام دشمنی اونقدر نادانه که ۱۹ میلیارد دلار سلاح بخره و رایگان در اختیارتون بذاره تا شلیک کنید سمت خودش؟!!!! --- ما با واتس اپ و وایبر صهیونیستی مخالفیم نه با همه ی شبکه های اجتماعی و مجازی!!!

مهم مهم
ستون پنجم دشمن ٬ همراه ۲۴ ساعته شما در حریم خصوصی و...!
بیسیم های در حال شنود!
شاید فکر کنید این موضوع در این حد اهمیت نداره که نیاز به یک جنبش داشته باشه...

اما بچه های جبهه و‌جنگ خوب متوجه میشن که توی عملیات کربلای چهار و در کل اون ۸ سال ٬ هروقت بیسیم ها توسط دشمن شنود میشد ٬ چه کشتاری راه می افتاد...

این روزها هم متأسفم بگم توی واتس اپ و وایبر دقیقا داریم کربلای چهار رو تجربه میکنیم با این تفاوت که توی اون عملیات چون بچه ها تلاش خودشون رو کرده بودن ٬ ما درعین شکست ظاهری ٬ پیروز واقعی بودیم اما امروز...

نقشه های عملیات فرهنگی رو توی این بی سیم های دشمن لو میدیم و تک تک رفتار ما ٬ وسط عملیات فرهنگی ٬ در حال شنود توسط دشمنه.
برای همین هم هست ما هرکاری میکنیم ٬ دشمن سریع پاتک میزنه و از قبل ٬ همه ی جزئیات عملیات فرهنگی ما رو می دونه!!!

اینکه بعضی دوستان میگن همه ی اینترنت دست اوناست و همه ی نرم افزارها مال اوناست و... همگی بهانه هایی هستن که اینجا پاسخ داده میشن و اگر سوالی بی جواب مونده ٬ با کمال میل ٬ وظیفه ی خودمون میدونیم پاسخ بدیم و هر تصمیمی بگیرید در نهایت ٬ برای ما قابل احترامه. لطفا واقعیات رو ببینید ...


نکته ی آخر:
دو سربرگ مهم بالای صفحه هست.
یکی پاسخ به شبهات که حتما کمک میکنه به تصمیم نهایی...
و دومین سربرگ مهم هم بخش «یک جایگزین خوب» هست. بخونیدش حتما تا «بیسفون ایرانی» رو بهتر بشناسید...

آخرین نظرات

در این قسمت به شبهات دوستان عزیز پاسخ داده خواهد شد.

لطفا شبهات خود را در  قسمت نظرات این صفحه درج نمایید.


___________________________________

شبهه:

اگر اینجور باشه پس گوگل و یاهو و یخچال و تلوزیون خونه تون هم صهیونیستیه.


پاسخ:

اگه کسی به شما گفت ابن سعد و شمر طرفدار یزید هستن ٬ شما میگید اگه اینجور باشه ٬ خولی و ابن زیاد و سنان هم طرفدار یزید هستن؟!!!!

با گفتن این جمله مجاز میشید که برید تو لشگر یزید؟!!!


یا اگه به شما گفتن بدنتون تا گردن توی باتلاقه ٬ شما سر و گردنتونم میکنید توی باتلاق؟!!!

___________________________________

شبهه:

اگه از واتس اپ خارج بشیم میدون برای دشمن باز میشه.

 آیا سود رساندن به کسانی که با دین و اسلام مشکل دارن مهم هست یا اینکه اعتقادات جوانهای کشورمون حفظ بشه ؟؟ تو شبکه اجتماعی مثل واتس آپ شبهه های زیادی میندازن و الحمدلله الآن کسانی هستن که جوابشون رو بدن و تا حدودی جلوی ضربه خوردن عامه مردم گرفته میشه. حالا با این فتوا کیا خارج میشن؟ دقیق همونایی که شبهه هارو جواب میدن. 


پاسخ:
برای افرادی که دغدغه ی دین و اعتقادات مردم رو دارن ٬ حتما حکم مرجع تقلید هم مهم باید باشه...

اگر کسی تحقیق کرد و رسید به اینکه یک نرم افزاری سودش به جیب دشمنان اسلام میره ٬ دیگه هیچ اما و اگری نمیمونه و بر اساس فتوایی که توی کمپین با ذکر منبع معتبر(سایت رسمی رهبری) آوردیم ٬ اصل ورودش به اون نرم افزار با هر نیتی باشه حرامه.

اگر هم نظر مرجع تقلید برای کسی مهم نیست ٬ بهتره زیاد تلاش نکنه برای اصلاح جامعه!!!

نکته ی مهم اینه که توی همه ی دویست نرم افزار اجتماعی فعال توی ایران ٬ من و شما نیستیم. خیلی وقت داشته باشیم دو سه تاشون رو هستیم...

بقیه ی ۱۹۷ نرم افزاری که ما توش نیستیم شبهاتشون الان چجوری داره پاسخ داده میشه؟!!!

توکل ما کجا رفته؟!!!

مگه روزی که اسلام رو انتخاب کردیم قرار نشد از وسیله های مشروع برای تبلیغ دین استفاده کنیم و بقیه ی کار رو بسپاریم به خدا و توکل کنیم؟!!!

تلاش نکنیم با هر وسیله ی نامشروعی ٬ شرع رو تبلیغ کنیم...

برای همینم هست روز به روز وضع واتس اپ در حضور نیروهای مذهبی خرابتر میشه...

اصولا از فعل حرام ٬ برکتی در نمیاد و اجر و مزد که نداره هیچ ٬ زجر و توبیخ هم داره...

آزمایش یعنی این که کاری که میل ماست ٬ خلاف شرع باشه... اینجا انتخاب کردن مهم میشه...

اونوقت توجیه ها ردیف میشن و به اسم نجات دیگران از شر شبهات واتس اپی ٬ حکم شرع رو زیر پا میگذاریم!

بحث ما هم صرفا این نیست که یه پولی میرسه به یه صهیونیست و اونم میره میده شراب و توی چهارتا کوچه بدمستی میکنه! بحث اینه که همین پولا میشه گلوله و میشینه تو سینه ی بچه ی فلسطینی و ما هم میشینیم گریه میکنیم و بعد هم مسببش رو نفرین میکنیم !!!!!
یا همین پولها میشه اقلام ضدفرهنگی و میاد کف جامعه و  همین کارای فرهنگی شما رو خنثی میکنه !!!

یک کلام: کار جدی و شبانه روزی تبلیغی و فرهنگی توی وسیله  های مشروع و بعد هم توکل ٬ توکل ٬ توکل.

*****

___________________________________


شبهه ی زیر رو عده ای دارن دست به دست میکنن در حالی که کمی تحقیق مشخص میکنه ضعف های محتواش رو.


پاسخ ما به رنگ قرمز و بین پنج ستاره ***** قرار گرفته زیر هر نکته ی این پیام:


با سلام،  اخیرا مشاهده شده پیامی در گروه های واتس آپ منتشر شده است و با استناد به فتوای امام خامنه ای ( حفظه الله.)  و تحت عنوان کمپین خروج از واتس آپ بچه های حزب اللهی و مذهبی را از فعالیت در این شبکه اجتماعی منع می کنند. با پیگیری و تماس مرکز احکام دفتر حضرت آقا مسجل شد که معظم له هیچ فتوایی در باب رد یا تایید فعالیت در واتس آپ نداشته اند و تنها کمک به صهیونیست را در صورت احراز و یقین حرام دانسته اند،

پاسخ:

*****متن دو استفتاء در سایت رسمی رهبری:


به طور کلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی و مانند آن اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و یا خوف ارتکاب گناه باشد  """و یا موجب تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شود"""   و یا خلاف قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی باشد جایز نیست. و تشخیص موضوع برعهده مکلف است.


لینک پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=istifta&mode=p


کد پیگیری سوال شرعی:

919a64661164e5ca

(این کد رو برای دیدن این سوال و جواب ، در بخش "پیگیری استفتائات" پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری ، وارد کنید)یه استفتاء مهم دیگه:

سوال: آیا نرم‌افزارها هم به‌مثابه کالا هستند و حکم خرید کالای ایرانی در اینجا هم وجود دارد؟

حکم خرید کالای دشمنان که به نحوی کمک به آنها محسوب می‌شود تحت عنوان «اعانه‌ی ظالم» شامل اینجا نیز می‌شود؛ یعنی ما با خریداری یک نرم‌افزار، خدماتی به آنها برسانیم یا به نحوی از این نرم‌افزارها استفاده کنیم که سودش به جیب آنها برود، مثل برخی برنامه‌ها که اصل ورود به آنها و تعداد استفاده‌کنندگان از آنها برای صاحبش مفید است، همین ورود به برنامه هم حرام میشود. بنابراین فرقی نمی‌کند که این کالا سخت‌افزار باشد یا نرم‌افزار و این توصیه‌‌ای که گفته‌اند اگر کالایی مشابه داخلی دارد، از کالای خارجی استفاده نکنید، شامل نرم‌افزارها هم می‌شود و باید از نرم‌افزار داخلی استفاده کنید.

http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=29126#13

****** بنابراین احتمالا کمپین مذکور جهت جلوگیری از فعالیت جوانان ولایی در شبکه های اجتماعی و جلوگیری از نشر مفاهیم انقلابی و آماده کردن عرصه برای فعالیت های توام با عناد تشکیل شده است.


*****پاسخ:

سوالی که برای ما پیش میاد بعد از خوندن این بخش ٬ اینه که آیا تنها راه نشر مفاهیم انقلابی ٬ نرم افزار صهیونیستیه؟!!! یعنی توی نرم افزارهای غیر صهیونیستی مفاهیم انقلابی رو نمیشه منتشر کرد؟!!!*****


لطفا منتشر کنید.


 فتوای حضرت امام خامنه ای درباره واتساپ

سوال:حضرت آقا درباره فضای اینترنت که ساخت دشمن است و ورود و مقابله با دشمن در زمین دشمن را توصیه کردند فضای واساپ نیز اینگونه است یعنی میتوان در آن کار فرهنگی علیه دشمن انجام داد آیا در اینصورت هم استفاده از واتساپ حرام است؟

جواب:اگر نفعش بیش از ضررش باشد جایز است ولو اینکه اسرائیل منتفع شود

منبع:افسران

http://www.afsaran.ir/payamak/950076


***** این شخصی که این شبهه رو منتشر کرده خودش نوشته که براش مسجل شده حضرت آقا هیچ فتوایی در رد یا تأیید واتس اپ ندادن که! چجوریه خودش داره نقل فتوایی از رهبری میکنه پیرامون واتس اپ؟!!!!!!


اما در هر صورت ما از سایت رهبری یه استفتاء گذاشتیم و ایشون از یکی از لینک های متفرقه ی افسران!!! کدومش معتبر تر هست؟!!!

فتوای رهبری توی سایت رسمی دفتر نشر آثار رهبری به صراحت میگه اگر سود نرم افزاری به جیب دشمنان اسلام بره اصل ورود به اون نرم افزار حرامه!

اگه منظورشون از سود ٬ مجموع کارهای فرهنگی و... هم بود ٬ نمیگفتن اصل ورود هم حرامه!!! چون وقتی اصل ورود به نرم افزار صهیونیستی حرامه ٬ دیگه کسی حق نداره واردش بشه تا به مرحله ی زورآزمایی فرهنگی با صهیونیستها برسه!!!! ضمنا گفتن اگه تعداد استفاده کنندگان و ورود به برنامه هم به اونها سود میرسونه ٬ اصل ورود حرام میشه.


از همه ی اینا که بگذریم ٬ رهبری میان بگن «ولو اینکه اسرائیل منتفع شود»؟!!!!!! 

یعنی رهبری حاضر هستن حتی یک ریال به جیب صهیونیست ها بره؟!!! دروغ به این بزرگی رو نسبت دادن به رهبری ظلمه به ایشون یا لطف؟!!!!


نکته آخر هم اینکه من توصیه میکنم حتما لینک منبع این پیام رو که شبهه افکنان نوشتن توی پیامشون ببینید تا روحتون شاد بشه!!!!*****


___________________________________شبهه:

من توی واتس اپ کار فرهنگی میکنم و اگر سود مالی هم به صهیونیستها برسه ٬ با ضربه هایی که ما میزنیم بهشون ٬ در مجموع این ماییم که موجب تضعیف دشمن شدیم.


پاسخ:

فتوای رهبری اینه که؛ اگر از نرم‌افزارهایی استفاده کنیم که سودش به جیب آنها برود، مثل برخی برنامه‌ها که اصل ورود به آنها و تعداد استفاده‌کنندگان از آنها برای صاحبش مفید است، همین ورود به برنامه هم حرام میشود.


یعنی کسی حق ورود به اینجور برنامه ها رو هم نداره تا امتحان کنه که با اون میتونه دشمن رو تضعیف کنه یا نه!!!

گفتن اصل ورود به اونها حرامه.

وقتی اصل ورود به برنامه ای که صهیونیستیه حرامه پس دیگه مشروط به نحوه ی استفاده از اون هم نیست...!!!

___________________________________

شبهه:

ما از سلاح دشمن علیه خودش استفاده میکنیم.


پاسخ:

خلاصه کنم !

واتس اپ و وایبر ٬ به سمت شما گلوله(محتوای منفی) شلیک نمیکنن. بلکه صرفا بستر انتقال اطلاعات خودتون هستن.


به عبارتی : واتس اپ و وایبر سلاح دشمن نیستن! بیسیم دشمن هستن!!!

کدوم افسری وسط جنگ نرم ٬ با بیسیم غنیمتی و فرکانس دشمن ٬ نیروهاش رو جلو میفرسته؟!!!


از سلاح دشمن میشه علیه خودش استفاده کرد اما استفاده از بیسیم دشمن یعنی خودکشی!!!

___________________________________

سوال:

با اینهمه خطر ٬ چرا مراجع با ذکر نام ٬ واتس اپ و وایبر رو حرام نمیکنن؟


پاسخ:

هر لحطه ممکنه مالک یه نرم افزاری تغییر کنه.

اکر تغییر کرد حکم هم تغییر باید بکنه. با این حساب مراجع باید هر روز دویست نرم افزار اجتماعی فعال توی ایران رو رصد کنن که کی خریدشون و کی فروخت!!!

عقل حکم میکنه مراجع چارچوب رو بدن و مکلف شخصا از هر نرم افزاری استفاده میکنه ٬ بررسی کنه ببینه بر اساس این حکم ٬ حلاله یا حرام.


________________________________________

سوال:

دشمن هیچ‌وقت نمیاد شگرد خودشو رو کنه.وبگه هدف ما از ساخت این برنامه ونرم افزار چیه و چقدر از این برنامه سود میبریم


پاسخ:

صهیونیستها توی جهان انجمن های سری دارن که برای جذب و آموزش نیروهای موثر توی جهان کار میکنن و در عین حال که این افراد جذب شده ٬ با تمام توان در اختیار صهیونیسم هستن ٬ اما کاملا ناشناخته میمونن و حتی بعضیاشون همدیگه رو هم نمیشناسن! و به واسطه ی این افراد نفوذ میکنن هر جایی که منافعی برای صهیونیسم داشته باشه...


اما در کنار این مهره ها که الان آمریکا و کانادا و بعضی کشورها رو به شکل ویژه تحت سیطره ی صهیونیسم قرار دادن ٬ مهره هایی هم هستن‌که هیچ وجه پنهانی ندارن.


مثل مارک زوکربرگ.

این شخص رسما توی صفحه ی شخصی خودش توی فیس بوک و توی مصاحبه های متعدد اعلام کرد که یه صهیونیست آتئیسته...


صهیونیست آتئیست ٬ یعنی فرد معتقد به فرهنگ صهیونیستی و خداناباور!


لازم به یادآوری هست که صهیونیسم ٬ «فرهنگ» تحریف شده ی «دین» یهوده.


پس عبارت صهیونیست آتئیست ٬ تناقضی نداره اما اگه بگیم یهودی آتئیست ٬ تناقض گویی کردیم.


یعنی زوکربرگ هیچ اعتقادی به یهود هم نداره...


در نهایت:

این برداشت ما نیست که زوکربرگ یه صهیونیست آتئیسته. بلکه اعلام رسمی خودش توی مصاحبه ها و صفحه شخصی فیس بوکش اینه...


این برداشت ما نیست که اون تأمین کننده ی منافع صهیونیسمه. بلکه اعلام رسمی نتانیاهو هست که شبکه های اجتماعی زوکربرگ رو متحول کننده ی جهان و کمک بزرگ به رژیم صهیونیستی معرفی کرد...


این برداشت ما نیست که زوکربرگ ٬ تأثیرگذارترین صهیونیست جهانه بلکه اعلام رسمی روزنامه ی جروزالم پست(اورشلیم پست) چاپ رژیم صهیونیستیه.


این برداشت شخصی ما نیست که واتس اپ و اینستاگرام و فیس بوک متعلق به زوکربرگ هست. بلکه اعلام رسمی خود زوکربرگ توی تمام مصاحبه هاش هست...


و این برداشت ما نیست که حضور توی واتس اپ و فیس بوک و اینستاگرام کمک مالی به زاکربرگ صهیونیست میکنه. بلکه تأمل توی همین کافیه که زوکربرگ از کاربران فیس بوک و اینستاگرام و واتس اپ پول نمیگیره برای عضویت اما با سرعت داره تبدیل میشه به ثروتمند ترین مرد جهان!!!!

_______________________________________________________ 

اصل متن یکی دیگه از پیام هایی که داره منتشر و دست به دست میشه به رنگ مشکی  و بدون ستاره و پاسخ‌ما زیر هر بخش از اون به رنگ قرمز و ابتدا و انتهاش با پنج ستاره***** علامت گذاری شده... 

قبل از ورود به بحث عرض کنم که این شبهه اونقدر بی پایه س که ما مدتی ترجیح میدادیم درموردش چیزی ننویسیم و ابتدا هم متن پاسخ ما لحن تندی داشت که با تذکر یکی از بزرگواران تغییرش دادیم و ملایمش کردیم اما لطفا طرفداران واتس اپ و وایبر هم کمی منطقی باشن و قبل از بیان چیزی ٬ به جوانبش کمی فکر کنن و بعد نشر بدن.
 نشر شبهه ای مثل این متن زیر ٬  سطح آدم  رو پایین میاره ها!!!

شبهه:😏سلام ؛ ما فعالان فرهنگی ، در واتس اپ میمونیم و به دفاع از اسلام و مبارزه با صهیونیسم و وهابیت ، ادامه میدهیم...

 


🚫پیامی ساختگی ، مبنی بر حکم رهبری درباره ی خروج از واتس آپ را حتما دیده اید🚫

قابل توجه

در سایت مقام معظم رهبری همچنین حکمی دیده نشده است.
🌐آدرس:
 http://www.leader.ir/
 
از دفتر ایشان در تهران هم سوال کردیم این مسئله را تکذیب کردند.
شماره:
02164412000 

 از دفتر ایشان در قم هم سوال کردیم این مسئله را تکذیب کردند. 
شماره:
02537746666 


*****لطفا این استفتاء که توی سایت خود رهبری اومده  رو چک کنید.
 اندازه ی یک دقیقه وقت بگذارید برای تعیین صحت استفتاء و بعد تصمیم بگیرید.

متن و لینک منبع دو استفتاء:

به طور کلی استفاده از شبکه‌های اجتماعی و مانند آن اگر مستلزم مفسده (مانند ترویج فساد نشر اکاذیب و مطالب باطل) بوده و یا خوف ارتکاب گناه باشد  """و یا موجب تقویت دشمنان اسلام و مسلمین شود"""   و یا خلاف قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی باشد جایز نیست. و تشخیص موضوع برعهده مکلف است.


لینک پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=istifta&mode=p


کد پیگیری سوال شرعی:

919a64661164e5ca

(این کد رو برای دیدن این سوال و جواب ، در بخش "پیگیری استفتائات" پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری ، وارد کنید)


سوال دوم که مهمتر هم هست:

سوال: آیا نرم‌افزارها هم به‌مثابه کالا هستند و حکم خرید کالای ایرانی در اینجا هم وجود دارد؟

حکم خرید کالای دشمنان که به نحوی کمک به آنها محسوب می‌شود تحت عنوان «اعانه‌ی ظالم» شامل اینجا نیز می‌شود؛ یعنی ما با خریداری یک نرم‌افزار، خدماتی به آنها برسانیم یا به نحوی از این نرم‌افزارها استفاده کنیم که سودش به جیب آنها برود، مثل برخی برنامه‌ها که اصل ورود به آنها و تعداد استفاده‌کنندگان از آنها برای صاحبش مفید است، همین ورود به برنامه هم حرام میشود. بنابراین فرقی نمی‌کند که این کالا سخت‌افزار باشد یا نرم‌افزار و این توصیه‌‌ای که گفته‌اند اگر کالایی مشابه داخلی دارد، از کالای خارجی استفاده نکنید، شامل نرم‌افزارها هم می‌شود و باید از نرم‌افزار داخلی استفاده کنید.

http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=29126#13


توی سوال دوم به صراحت اومده اگه سود نرم افزار به جیب اونا میره اصل ورود به این نرم افزار حرامه و ربطی به نوع استفاده ی کاربران از انرم افزار هم نداره.*****
🔺در ضمن از لحاظ عقلی هم درست نیست که رهبر جهان اسلام حکمی بدهد مبنی بر خروج واتس آپ در فلان ساعت...


***** بله هیچ وقت رهبری چنین کاری رو نمیکنن که بگن فلان ساعت همه از واتس اپ خارج بشن.
و ما هم توی کمپین چنین چیزی نگفتیم. میتونید کل سایت رو ببینید. اصلا در شأن رهبری نیست تعیین ساعت خروج از واتس اپ و حتی تعیین مصادیق نرم افزارهای غیرمجاز. چون اگر اسمی از یه نرم افزار بیارن و بگن این حرامه به خاطر مالک صهیونیستیش٬ یک سال دیگه ممکنه مالک این نرم افزار تغییر کنه!
حالا باز رهبری باید تحقیق کنن که مالک جدید کیه؟!!! درمورد دویست نرم افزار موجود توی ایران رهبری باید تک تک تحقیق کنن و با اسم حکم بدن؟!!!*****


🔺اصلا شأن امام خامنه ای با این حکم شکسته می شود...


*****تشخیص با مکلفه که کدوم نرم افزار مال دشمنان اسلامه و کدوم نیست و شأن رهبری هم نیست تک تک با ذکر نام حکم برای دویست نرم افزار بدن. پس رهبری چارچوب کلی رو میگن و تشخیص مصداق با مکلفه.
اما بعضی دوستان علاقه مند به واتس اپ هم بدونن که نه اصل فتوا رو میشه انکار کرد(چون منبع معتبر توی سایت رهبری با لینکی که توی همین مطلب آوردیم داره) و نه صهیونیستی بودن واتس اپ رو میشه انکار کرد.*****

طبق گفته ی دفاتر امام خامنه ای در قم و تهران استفاده از واتس آپ فی نفسه  مشکل شرعی ندارد...
♻بلکه بستگی به چگونگی استفاده افراد از واتس آپ دارد♻


*****لطفا عاقل باشیم همگی و منبع معتبر و قابل راستی آزمایی برای ادعاهامون بیاریم. نه یه تلفن که هر لحظه ممکنه کسی جواب اون رو بده!
مگه سایت رهبری منبع واحد و معتبر نیست؟ اگه هست ٬ مطلب و لینک زیر رو ببینید:
توی این لینک زیر نوشته:  اگر به نحوی از این نرم‌افزارها استفاده کنیم که سودش به جیب آنها برود، مثل برخی برنامه‌ها که اصل ورود به آنها و تعداد استفاده‌کنندگان از آنها برای صاحبش مفید است، همین ورود به برنامه هم حرام میشود.
پس اصلا مهم نیست چجوری از واتس اپ استفاده کنید. بلکه با یه تحقیق ساده میشه متوجه شد واتس اپ سودش به جیب دشمنان اسلام میره و در این صورت و بر اساس این فتوای بالا ٬ اصل ورود به اون حرام میشه.
نکته ی مهم اینه که توی فتوا میگن اصل ورود به چنین برنامه ای حرامه. لفظ ورود که میگن ٬ یعنی شما اگه تشخیص دادید نرم افزاری سودش به دشمن اسلام میرسه ٬ حق ورود به اون رو هم‌ندارید تا ببینید میشه ازش استفاده ی مثبت و فرهنگی کرد یا نه!!!*****

حواسمان باشد به اسم رهبر به کام دشمن عمل نکنیم

✅چند نکته :

1⃣فرقه ضاله شیرازی ها ، وهابیت و صهیونیستها میخواهند با این پیامهای ساختگی ما بچه های ولایتی را از فضای مجازی و واتس اپ خارج کنند که خودشون راحت تر به تحریف و نابودی دین بپردازند ، پس بصیرتمونو بالاتر ببریم و فریبشونو نخوریم.


*****ما قبول داریم که خیلیا عادت کردن به‌واتس اپ و وایبر. اما این دلیل نمیشه که چون با این عادت شدید دوستان اگر مخالفت کنیم ٬ به هر قیمتی بخوان ما رو تخریب کنن.

یا اهل العالم! ما هم مثل شما متنفریم از فرقه ی ضاله شیرازی و وهابیت و صهیونیسم!!! با این تفاوت که ما از واتس اپ که ابزار همین فرقه ها هم هست مخالفیم و شما ظاهرا نه!

 چرا ما باید دشمن روتا این حد  احمق فرض کنیم؟!!!
از زرنگی دشمن همین بس که  نوزده و نیم میلیار دلار داده این نرم افزار رو‌خریده و کاری کرده که هر دقیقه داریم توش گل به خودی میرنیم اما غافلیم که توپ ها اکثرش توی دروازه ی خودمونه!!! اما چون خودمون زدیم  فکر میکنیم برنده ایم! متوجه نیستیم واتس اپ اصولا یک دروازه داره و اونم دروازه ی ماست!!!!
حتما شما متوجه میشید نوزده و نیم میلیارد دلار پول برای خرید واتس اپ یعنی چی!!
اینهمه نگیم که دشمن داره گل میخوره توی زمین خودش!!!
نگیم با سلاح خودش باهاش میجنگیم!
نگیم ابزار خودش رو علیه خودش به کار میگیریم!
اینهمه پول خرج نکردن که شما بهشون توی واتس اپ سیلی بزنید.
زوکربرگ صهیونیست که خودش میگه من اعتقادی به‌خدا ندارم و روزنامه جروزالم پست چاپ رژیم صهیونیستی هم او رو اولین صهیونیست تأثیرگذار جهان معرفی کرده ٬ نوزده و نیم میلیار دلار نداد واتس اپ رو بخره و این روزها هم باز پول خرج کنه تا این نرم افزار رایگان به دست ما برسه و  تعطیل نشه و ما بتونیم توش سیلی بیشتر بهشون بزنیم!!! 

دوستان من که تهمت میزنید! افسران عزیز جنگ نرم! تمام عملیات های فرهنگی کشور رو توی بیسیم صهیونیستهای کثیف فریاد نزنیم!
 به دشمن قدم به قدم اطلاعات عملیات فرهنگی رو ندیم!
نکنه ندونسته ٬  توی واتس اپ با بیان جزئیات آسیب شناسی و اهداف فرهنگیمون خیانت به اسلام و ایران کنیم
لطفا تحقیق کنید چون مسئله مهمه و شبکه های اجتماعی بیسیم عملیات فرهنگی شما هستن. فرکانس بیسیم رو چک کنید بزرگواران.*****


2⃣ضمنا حضور بزرگان عرصه دین و سیاست در واتس گواه این مطلب است که حضور در واتس اپ براى فعالیت فرهنگى نه تنها اشکالی ندارد ، بلکه مطلوب هم میباشد.


😊به عنوان نمونه ⬇؛ 

👈شبکه جهانى ولایت که تحت نظر ایت الله العظمی مکارم شیرازى فعالیت میکند ؛ در واتس اپ لیست انشار دارند.اینم شمارش 09214301286شما هم میتونید عضو لیست انتشارشون بشید.

👈همچنین سایت استاد پناهیان هم در واتس اپ لیست انتشار دارن.اینم شمارش 09102800822.شما هم میتونید عضو لیست انتشارشون بشید.

😊برای عضویت ابتدا شمارشونو ذخیره کنید بعدش کلمه عضویت را تو واتس اپ براشون ارسال کنید.


*****حضور بزرگان برای ما باید حجت باشه یا استفتاء رهبری؟!!!
بزرگان هرجا باشن یعنی اونجا جای ما هم هست؟!!!
مگه سایت بزرگان رو ممکنه که قدم به قدم خود بزرگان مدیریت کنن؟!!
مگه صدا و سیمایی که تحت نظر رهبری هست خود رهبری بارها نگفتن من ازش انتقاد دارم و همه چیزش مورد تایید من نیست؟
مگه نمیشه شما برای صهیونیستی بودن واتس اپ به دلایلی برسید که بزرگان به اونا برنخورده باشن تا حالا؟ مگه حکم عقل اینه که شما علم خودتون به یه موضوع رو کنار بذارید و به حضور بزرگان توی واتس اپ اکتفا کنید؟!!!*****

3⃣همه ما بچه مذهبی ها و ولایی ها ، استاد پناهیان را به عنوان یه دین شناس که بصیر هستند قبول داریم ، ایشون به این سوال که در واتس اپ و فضاهای مجازی بمونیم یا نه ، جواب دادن و گفتن با دو شرط(تقوا و نظم زمانبندی) ، لازم است که در فضاهای مجازی فعالیت داشته باشیم.
⬅برا خوندن متن کامل این بیانیه به 
آدرس سایت ذیل مراجعه کنید.⬇

http://bayanmanavi.ir/post/1688
↖حتما مراجعه کنید و بخونید↖

*****خوندن متن صحبت های آقای پناهیان رو ما هم توصیه میکنیم. چون خیلی مفیده‌.
اما از کجای این متن برداشت کردید ایشون گفتن حضور توی واتس اپ لازمه؟!!!!  ما همیشه توی کمپین گفتیم که فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بسیار خوب و لازم هستن.
ما سربرگ کمپین نوشتیم ما مخالف شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نیستیم. اما لطفا نگید که فضای مجازی مساوی است با واتس اپ و وایبر!!!! 

درستش اینه که ما توی یه جبهه ایم و همگی مخالف صهیونیسم هستیم.
پس آقای پناهیان گفتن فضای مجازی خوبه و ما هم میگیم فضای مجازی فرصت بزرگیه.

اما این فرصت بزرگ فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با ورود ما به  واتس اپ تبدیل به تهدید میشه.*****✅نتیجه: فعالیت فرهنگى در واتس اپ اشکال ندارد؛ بلکه نیاز هم هست.

🌹ارسال به دوستان و سایر گروه ها در تلگرام، لاین، واتس اپ، بیسفون و...

✅🚫 فرقه ضاله وهابیت و شیرازی و صهیونیست ها را ناکام بذارید. خدا جواب مکر و حیله اون خبیث های داخلی و خارجی را میده، ان شاءالله. این پیامو دست به دست برسونید به دستشون..

*****فرقه ضاله بهائیت و وهابیت و شیرازی و صهیونیسم حتما عاشق کسی میشن که هم سود بهشون برسونه و هم اطلاعات مملکت رو مفت برسونه دستشون لحظه به لحظه...
 


اینکه تعداد استفاده کنندگان از واتس اپ زیاده ٬ دلیلی بر درست بودن حضور توی واتس اپ نیست.
بلاتشبیه بلاتشبیه بلاتشبیه لشگر یزید هم زیاد بودا... پس خودتون تحقیق کنید و فکر کنید تا حقیقت روشن بشه...

لطفا منتشر کنید تا برسه دست سازندگان این شبهه!!!!!*****

شبهه:
با پول عضویت ما صهیونیست ها ثروتمند نشدن و با حذف واتس اپ هم فقیر نمیشن!

پاسخ:
 
توی کربلا یکی از لشگریان دشمن ٬ از پای اهل بیت امام حسین (ع) خلخال باز میکرد و همزمان گریه هم میکرد!
گفتن چرا گریه میکنی؟ گفت چون شما نوادگان پیغمبرید! گفتن پس چرا خلخال باز میکنی از پای ما؟ گفت خب اگه من باز نکنم یکی دیگه باز میکنه!!!
این اتفاق صدها پیام داره که گرفتنش با خودتون و من فقط یکیش رو میگم: جنایات عظیم کربلا ٬ تشکیل شده از  همین کمک های کوچک دوستداران اهل بیت ٬ به دشمنان اهل بیته!


ضمنا:
وَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا یَرَهُ
 و هر کس به قدر ذرهای کار زشتی مرتکب شده آن هم به کیفرش خواهد رسید.
سوره الزلزله آیه 8

و باز هم:
قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود...
و توی این دریای صهیونیست ها که از قطره های کمک ما جمع شده ٬ بچه های غزه غرق میشن و ما به اندازه ی سهم خودمون در تقویت صهیونیستها مجازات میشیم...
.......................................................................................

حضور یک ایرانی مگر چه مقدار کمک مالی به صهیونیست ها میرسونه که اینقدر خروج از واتس اپ مهم باشه؟

پاسخ: براتون حتما جالبه که بدونید با توجه به تعداد کاربرهای واتس اپ و مبلغی که زاکربرگ بابت خرید اون پرداخت ، مشخص میشه که هر نفر از اعضای واتس اپ 126 هزار تومن برای مالک جدید ارزش دارن!!!

میگید نه؟ حساب کنید مبلغ معامله و تعداد اعضای واتس اپ در زمان خریدش رو.(توی متن و منابع ذکر شدن)بعضی دوستان در پاسخ به کمپین ، بیان کردن که همه ی این نرم افزار ها جاسوسی هستن پس فرقی بین این نرم افزار و یکی دیگه نداره!!!

پاسخ: بحث ما صرفا روی جاسوسی بودن این نرم افزارها نیست .

بلکه اعتقاد داریم ضمن اینکه همه ی اطلاعات ساده و پیچیده ی ما با واتس اپ مستقیما وارد موتورهای تحلیلگر صهیونیستها میشه ،  "اونها رو از نظر مالی ثروتمندتر از گذشته هم میکنه" .
امام خامنه ای فرمودند نباید عرصه اینترنت و فضای مجازی رو ترک کرد و باید از اونها بهترین بهره رو برد.

پاسخ : کاملا صحیح هست و ما هم همین نظر رو داریم که نباید این عرصه رو خالی کرد و باید جهادی کار کرد.
فقط هشدارمون اینه که زمین بازی رو خوب انتخاب کنیم و مراقب باشیم با کار فرهنگیمون ، اقتصاد اسراییل ، دشمن درجه یک ایران رو تقویت نکنیم!اطلاعات و گفتگوهای ما که مسئولیتی توی ادارات و... هم نداریم به چه درد صهیونیست ها می خوره؟

پاسخ: وقتی ما داریم از اینکه توی سیاست و اقتصاد و فرهنگ و... چه خبره صحبت میکنیم ، و در حین صحبت ها راه کارهایی ارائه میکنیم برای رفع مشکلات ، نرم افزار های تحلیل گر واتس اپ فعال و در حال دسته بندی اطلاعات ما هستن! این اطلاعات به شرکت های تجاری برای هدایت تولید و به نهادهای امنیتی دشمن برای برنامه ریزی فروخته میشن.
بخش خطرناک کار اینه که دشمن ، با تحلیل این اطلاعات ، مسیر کلان خودش رو تعیین میکنه که توی فیلم ها و رسانه ها و خبرگزاری ها ، خرافات و اطلاعات غلط سیاسی و فرهنگی رو چجوری باید منتشر کنه تا همه ، رسانه ی اون باشن و چه چیزی رو هدف قرار بده و چه چیزی رو ترویج کنه!
و قبل از همه ی اینها  توی واتس اپ و وایبر، سطح فکر اکثریت افراد جامعه برای صهیونیست ها و امریکایی ها روشن میشه برای برنامه ریزیشون!!!


بعضیا میگن اگه مشکلی داشت خیلی از  مسئولین ، روحانیون و ... عضو نمیشدن!

پاسخ : اولا شاید اون دوستان هم همین فکر رو میکنن و درواقع همه به هم اعتماد کردن برای حضور در واتس اپ!
دوم اینکه ممکنه خیلی ها از خرید واتس اپ توسط اولین صهیونیست تأثیرگذار جهان و  مطالب مندرج در این کمپین بی اطلاع باشن که وظیفه ی ماست اطلاع رسانی کنیم. درواقع کمی احتمال باید داد که اونهایی که شما با اعتماد بهشون موندید توی واتس اپ و وایبر ، خودشون خبر ندارن از اینکه مالک این نرم افزارا کیه! غیر طبیعیه که فلان شخصیت مطرح درمورد یه چیزی اطلاعاتش کمتر از شما باشه؟!


این کمپین ها ممکنه برای تأمین منافع مخابرات باشه.

پاسخ: اگر ما به طور کلی استفاده از این نوع نرم افزارهای اجتماعی رو منع میکردیم ، ممکن بود کسی چنین فکری سراغش بیاد.
اما ما این کار رو نکردیم و توی همین کمپین ، یک نرم افزار جایگزین معرفی کردیم.
پس مخالفت ما با واتس اپ و وایبر به عنوان تأمین کننده ی منافع رژیم کودک کش صهیونیستیه و خود ما از سایر نرم افزارهای اجتماعی رایگان و غیر صهیونیستی همین الان داریم استفاده میکنیم.

______________________________________________________________________________________________________

عده ای از دوستان با تکیه بر استدلال های ضعیف یک سایت میگن بیسفون اصلا ایرانی نیست!!!

پاسخ:

هیچ تردیدی نیست که علیرغم تحلیل های نپخته ی بعضی دوستان ٬ بیسفون کاملا ایرانیه و مالک و برنامه نویس و سرورهای اون ایرانی هستن با توجه به مسائل زیر:

۱. بیسفون برای افزایش سرعت پیام رسانی ٬ از سرور کشورهای مختلف استفاده میکنه که کاملا طبیعه. یعنی ایرانی ها از سرورهای ایرانی استفاده میکنن و سایر کشورها هم از سرور نزدیک به خودشون و برای همینم هست سرعت بیسفون خیلی بالاتر از نرم افزارهای خارجیه برای ایرانی ها. چون پیامتون از کشور خارج نمیشه که تا برگرده طول بکشه. و وجود سرورهای خارجی در کنار سرورهای ایرانی در این نرم افزار هم به به این دلیله که نرم افزار بیسفون برای کاربران خارجی  هم سرعت بالایی داشته باشه.

۲. شماره های میزبان متفاوته چون بعضی افراد میان بخش دریافت پیامک های تبلیغاتی اپراتورهای داخلی رو غیر فعال میکنن و چاره ای غیر از ارسال کد فعالسازی برای اونها از خطوط مختلف و حتی خارجی نیست... پس اینکه میگن از شماره ی خارجی هم در کنار شماره های داخلی ٬ کد فعالسازی میاد باز طبیعیه به همین دلیل... اما اگر دقت کنید شماره ای که بیسفون با اون در صورت عدم رسیدن پیامک برای اعلام کد فعالسازی با شما تماس میگیره از ایرانه.

۳. تیم برنامه نویس اولیه ی بیسفون خارجی بوده و الان توسط برنامه نویس های ایرانی مدیریت میشه و از ابتدا هم یک مالک ایرانی داشته و داره. اما اینکه اسرائیل رو به رسمیت شناخته باشه ٬ توی اولین نسخه این اشکال به دلیل کپی لیست از لیست های مرسوم ٬ این اشکال بوده اما توی نسخه جدید ٬ اسم اسرائیل از لیست کشورها حذف شده کاملا و این یعنی اینکه اشتباه اولیه رفع شده... اگر بیسفون خارجی بود دلیلی نداشت این کار رو انجام بده و اسرائیل رو حذف کنه.

۴. برای حضور توی فروشگاه های جهانی نرم افزار و عبور از تحریم ها در بدو شروع ٬ شرکت سازنده بنا نداره واضح اعلام کنه که ایرانیه تا با محدودیت های فروشگاه ها مواجه نشه و حذف نشه از اونجا تا نرم افزار جا بیوفته. این موضوع برای اینکه کاربرای خارجی به دور از تأثیرات ایران هراسی توی این نرم افزار عضو بشن هم لازمه. و منوی فارسی و سایت اینترنتی فارسی و... هم به زودی انجام میشه ولی زبان پایه ٬ زبان انگلیسی بوده برای اینکه نگاه بیسفون بر اساس اظهارات مدیر ایرانی پروژه ی بیسفون به حرکت در سطح جهانه با نگاه به فرهنگ اسلامی ایرانی که از شکلک های بامزه و بومی اون هم کاملا مشخصه.


در کل بیسفون کاملا ایرانیه و اشکالات منتصب به اون ٬ برمیگرده به خارجی بودن تیم نویسنده در شروع کار که به سفارش مالک ایرانی ٬ برنامه نویسی رو شروع کردن و الان کار کاملا دست برنامه نویس های ایرانیه و اشکالات اولیه برطرف شده و نه اسم اسرائیل توی لیست کشوراش هست و نه مالکش شرکت های خارجی هستن.
نظرات (۹۰)

ممنونم از شفاف سازی تون با بیان تمثیل وداستانهای جالب در مورد بیسفون هم بشتر توضیح بدید
سلام و خداقوت به مدیران روشنگر این وبسایت ، چند نکته :
       این پیام در 2/7/94 نوشته شد، اول اینکه سربرگی با عنوان «درباره ی ما» قرار می دادید دوم اینکه همه ی نرم افزارهای اجتماعی « ظبط صدا و فیلمبرداری و عکسبرداری و دسترسی به محتوای دستگاه و ... » را دارند ولی باید از بد و بدتر بد را انتخاب کرد. سوم اینکه مطالبِ جنبش را تلاش کنید بروز شود و دغدغه ی جنبش، گسترده و بیشتر شود. چهارم در تانگو و تلگرام و لاین وبسایت و مطالبتان را اطلاع رسانی کردم... پنجم اینکه در بد زمانه ای هستیم دشمن از هر طرف و به هر شیوه ای که بتواند هجوم می آورد و از جایی وارد می شود که ما نمی فهمیم...
در آخر همین اندازه که هستید، خدا خیرتان دهد و خدا پشت و پناهتان باد...
*یا حق*جل و جلاله
من دقیقا دسترسی های بیسفون رو دیدم...
ضیط صدا واگه اشتباه نکنم دسترسی دوربین هم توش بود ...
البته قبل از این که وبلاگتون رو ببینم حذفشون کردم و فقط بیسفون دارم که استفاده زیاد نمیکنم .. درمورد تلگرام هم یه توضیحی بدین .....
پاسخ:
مشکل صرفا این دسترسی ها نیست چون چه نرم افزار داخلی باشه و چه خارجی ٬ این دسترسی ها براش ضروریه وگرنه اصولا نرم افزار نمیتونه کار کنه...
مشکل اینجاست که این دسترسی ها رو به دشمن اصلیتون میدید یا افراد دیگه؟!!!
درمورد تلگرام هم یکی از دوستان و یک سایت اعلام کردن که تلگرام صهیونیستیه اما سند صحیح ارائه نکردن...
فقط اگر  اسناد ارائه بدن قابل بررسی هست.
 • حاجیMORADOF ...
 • اینستاگرام چی؟؟؟نظرتون چیه؟؟؟
  من میخوام اینستاگرام عضو شم و برای امام زمان کار کنم اما نمیدونم به نفع اسرائیله یا نه!!
  لطفا خیلی زود جواب بدید شدیدا نیاز دارم
  پاسخ:
  سلام
  تشکر بابت پیامتون.
  قبلا عرض کردیم که فیس بوک ٬ واتس اپ و اینستاگرام هرسه متعلق به همین زاکربرگ هستن.
  سلام
  منم چون اسراییلیه از گوشیم حذفش کردم.............البته فقط برنامشو داشتم و هنوز عضو نشده بودم ک خوشبختانه زود متوجه شدم و قبل از اینکه نمک گیرش شم حذفش کردم
  پاسخ:
  سلام.
  ممنون که به ما هم اطلاع دادید.
  امیدوارم هیچ وقت نمک گیر صهیونیستا نشیم!
  سلام.من هنوز شک دارم که این بیسفون ایرانیه......مگه نگفتین برنامه نویسیه  اولیه اش  با یه تیم خارجی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خب اونا هم میتونن یه کاری کنن که اطلاعاتمون...............
  پاسخ:
  سلام

  توضیحات لازم داده شده.
  انتخاب با خودتونه بزرگوار.
  سلام
  برای حذف واتساپ و اطلاعات دقیقا چه باید کرد??
  آیا جاسوسان واتساپ قادرند از دوربین تلفن همراه استفاده کنند و خدایی ناکرده مسائلی را بوجود آورند??
  آیا به محتوای مسیج ها هم دسترسی دارند??
  لطفا با سند جواب بدید. باتشکر
  پاسخ:
  سلام
  مراحل پاک کردن عضویت در وایبر و واتس اپ:

  وارد بخش تنظیمات نرم افزار  وایبر یا واتس اپ بشید.
  توی بخشی به نام اکانت( account) ٬ وارد بشید.
  گزینه ی پاک کردن اکانت رو بزنید. (delete my account)
  شماره تلفنی رو که با اون ٬ وایبر یا واتس اپ رو نصب کرده بودید ٬ از شما میخواد.
  شماره رو وارد کنید و تأیید کنید.

  حساب کاربری شما پاک میشه.

  بعد از انجام این مراحل ٬ خود نرم افزار رو از گوشی پاک کنید.

  نکته ی مهم اینه که درمورد واتس اپ ٬ چندین روز طول میکشه تا اسم شما از لیست واتس اپ دوستانتون حذف بشه.


  اما اینکه جاسوسها میتونن از دوربین شما استفاده کنن یا نه. شما وقتی که دارید یه شبکه ی اجتماعی رو نصب میکنید ٬ با دست خودتون اجازه ی دسترسی به مخاطبین و پیام ها و استفاده از دوربین و ... رو تأیید میکنید! اگر اول نصب واتس اپ توی گوشیتون هم موارد رو بخونید میبینید این اجازه ی دسترسی ها رو. اگه این اجازه ها رو تأیید نکنید ٬ اصولا این شبکه اجتماعی ٬  نصب نمیشه!!!
  تا اینجاش سند لازم نیست که ثابت کنیم میتونن یا نه! چون خود کاربر اجازه ی این کار رو میده.

  و اما درمورد استفاده از اطلاعات کاربران ٬ توی اینترنت این سه کلمه رو با هم سرچ کنید « هشدار کسپراسکای واتس اپ»
  نتیجه رو مشاهده کنید. شرکت امنیتی معروف کسپر اسکای که به آنتی ویروس های قدرتمندش مشهوره ٬ اعلام کرد توی واتس اپ یه بدافزار جاسازی شده که اطلاعات کاربران رو به سرورهای مشخصی به شکل مخفیانه ارسال میکنه...


  موفق باشید.

  با سلام

  از نوع ایرانی اش یعنی ساینا استفاده کنیم

  حمایت کنیم از کار مهندسان داخلی خودمون

  هر چند شاید کیفیت خارجی اش را نداشته باشه ولی ایرانیه.....

  حمایت از محصول ایرانی....................

  سلام شبتون بخیر.از جواب منطقی شما ممنونم.راستش ی فکری زده ب سرم اینکه برم سروقت گوشی و تبلت کسایی که میشناسم و این واتساپ و وایبر از اونجا حذف کنم.میدونم کارم اشتباست ولی این تنها راهه وقتی به زبون نمیشه بهشون فهموند و...شما با اینکار من موافقید؟شنیدم میگن با هر شماره فقط واسه یبار میشه نصب کرد و اگه حذف کنن دیگه نمیتونن از نو نصب کنن با همون شماره،درسته؟
  پاسخ:
  سلام
  شب شما هم بخیر.


  توی هر چیزی باید انتخاب داوطلبانه و با میل صورت بگیره مگر یه جاهای خاص که استثناس.و البته این مورد هم هیچ شباهتی به استثناها نداره و نمیشه با زور حلش کرد.

  و اما اینکه فرمودید شنیدید که با هر شماره یک بار میشه واتس اپ رو نصب کرد ٬ اینجور نیست. درواقع با هر شماره ٬ در هر لحظه ٬ فقط میشه واتس اپ رو روی یک گوشی نصب داشت و همزمان نمیشه با یه شماره توی دوتا گوشی واتس اپ رو نصب کنن. اما نصب اون روی یک گوشی ٬ به تعداد نامحدود میتونه انجام بشه و این راهکار ٬ ضمن اینکه اصولا خوب نیست ٬ شدنی هم نیست.

  تشکر بابت پیامتون
  دوبار سلام یبار بابت اون کامنت قبلیه یکیم واسه این کامتتم.آخه چه دلیلی داره ماها بشیم کاسه داغتر از آش!یعنی ملت راه درست و اشتباه رو از هم تشخیص نمیدن؟من بنظرم بی فایده است و حالا اگه بخایم خیلی خوشبین باشیم نهایتش از بین1میلیون آدم دونفر پیداشه که از این واتساپ و وایبر دل بکنه.اون999998نفر دیگه رو باید چیکار کرد؟قبول کنید آب در هاون کوبیدنه!
  پاسخ:
  مجددا سلام
  ما نمیتونیم بگیم تلوزیون اخبار پخش نکنه چون ملت درست و غلط رو خودشون تشخیص میدن!
  کار این جنبش ٬ اطلاع رسانیه و طبیعیه که هر کسی اطلاعاتش درمورد یک موضوعی ناقص باشه ٬ نتیجه گیریش هم غلط میشه.
  پس ما صرفا اطلاع رسانی میکنیم و اینکه مردم چه انتخابی بکنن ٬ مختار هستن واقعا. اما نمیتونیم بگیم بیخیال خطر بزرگی که زندگی و آینده ی مردم رو توی واتس اپ و وایبر تهدید میکنه میشیم...
  این خطر وصف ناشدنیه. 
  تردید هم ندارم آب در هاون کوبیدن نیست و یه روزی این کار ما نتیجه میده...

  نمیشه بگیم چون این خونه کامل آتیش گرفته ٬ پس آب روی آتیش ریختن ٬ آب در هاون کوبیدنه! فکر خونه ی همسایه ها هم باید بود...
  و درمورد واتس اپ ٬ فکر نسل های آینده هم باید بود...

  تشکر بابت پیامتون.
  موفق باشید
  چرا اینقده سنگ بیسفون و به سینه میزنید و تبلیغشو میکنید نکنه از سرمایه گذارای این نرم افزار هستین و چیزی میره تو جیبتون و الا چه لزومی داره هی تبلیغ میکنید و اینو اونو تشویق میکنید برن سمتش؟!
  پاسخ:
  سلام
  تشکر.
  خستگی از تنمون بیرون رفت با این لطف شما.

  حکایت ما شده حکایت اون پیرمرد و بچه ش که با خرشون میرفتن. مرد سوار خر شد و بچه پیاده میرفت که عده ای رسیدن و گفتن ای مرد! طفل معصوم پیاده میاد و تو سواری؟!
  مرد پیاده شد و بچه سوار شد و عده ای گفتن ای پسر! حیا نمیکنی که تو سواری و پدرت پیاده؟!
  هر دو سوار شدن و عده ای رسیدن و گفتن ای ظالم ها! دو نفری بر این زبان بسته سوار شدید؟!
  هر دو پیاده شدن و عده ی دیگه ای از راه رسیدن و گفتن عجب احمق هایی پیدا میشن!!! خر دارن و پیاده میرن!!!!!!


  نتیجه ی اخلاقی:
  این چهارمین جایگزینه که معرفی میکنیم اما شما بی مهری کردید بزرگوار... ما انسانیم و نیاز داریم به هم.
  کمی مهربون تر با هم مواجه بشیم...

  موفق باشید.
 • محسن رشیدی
 • با سلام
  دوستان فقط واتس آپ رو پاک نکنید قبلش حساب کاربری تون رو هم پاک کنید از قسمت تنضیمات - حساب کاربری
  واقعا خدا قوت هرکی اراده داره بسم الله
  سلام مجدد.ی سوالی که برای خودم پیش میاد اینه که حالا چرا فقط واتساپ و وایبر؟؟؟شما شخصا با این دو نرم افزار مشکل دارید؟یا چون صرفا مالکش اسرائیلیه نمیپسندین؟بنظر من نرم افزارای دیگه هم خیلی سالم و صددرصد اوکی نیستن.چرا فقط رو این دوتا مانور دادین؟
  پاسخ:
  سلام.
  مالک واتس اپ ٬ تأثیرگذارترین صهیونیست جهانه
  و سرور وایبر ٬ دقیقا توی خاک فلسطین اشغالی و در اختیار صهیونیستهاست.

  درمورد این دوتا ما به یقین رسیدیم و خطرناک تر از این دوتا پیدا نمیکنید.
  اما اینکه بقیه نرم افزارا صد درصد مناسب هستن یا نه ٬ نیاز به تحقیق و کار داره که البته ما بیش از این وقت نمیتونیم برای این مسئله بذاریم و امیدوارم بقیه هم بیان وسط میدون کمک بدن و گوشه ی کار رو بگیرن...

  سلام.آره حق باشماست و متاسفانه تو پست قبلی یادم رفت بگم از اینکه اطلاعاتی که تو کمپین گذاشتین به زبان ساده،عامیانه و کاملا قابل فهمه تشکر میکنم ولی فقط همین ی ایراد و میشه ازش گرفت اونم ترجمه واژه های سخته که خیلی زود اصلاح کردین و جاداره ازتون تشکرکنم.ی سوال:چرا ماها عادت کردیم قبل از مطالعه و مشورت وآگاهی کامل دست به کارهای پرخطر بزنیم؟حتما باید کاری یا چیزی رو تجربه کرد بعد بهمون بگن بابا این خطرناکه دوروبرش نرو؟!چرا ماها پیشگیری کردنو یاد نمیگیریم یعنی از درمان کردن سختتره؟من خودم بدون اینکه راجع به خطرات واتساپ و وایبر و کلا تمام نرم افزارای چت چیزی بدونم خداروشکر هیچ کدومو نصب نکردم.کاش از اول جلوشو میگرفتن و اجازه ورود همچین نرم افزارای پوچ و نمیدان از اون بدتر اینکه مالکشم اسرائیلیه😠👊اه اه اه از این شیمون پرز و زاکربرگ حال بهم زن اوووقم گرفت الهی که هرچه زودتر از صفحه روزگار نیست و نابود شن بلند بگین آمین.ببخشید اگه از این ادبیات استفاده کردم آخه من اسرائیلی جماعتو میبینم خونم بجوش میاد.متشکرم
  پاسخ:
  سلام مجدد
  یکی از اصول پر کاربرد جنگ نرم ٬ «ضربات آرام و پی در پی» هست.  توی این روش ٬ اونقدر از همه جهت ضربه میزنن که مخاطب رو به دو نقطه هدایت کنن:
  ۱. مخاطب به خاطر تعدد دشمنی ها میگه دشمن بیکار نیست که ۲۴ ساعته برای ما برنامه بریزه! پس شما توهم توطئه زدید وگرنه دشمن اینقدرا هم نفوذ نکرده! یعنی از اصل ٬ دشمنی رو انکار میکنن!!!
  ۲. مخاطب از بس بهش حمله میشه ٬ بی خیال میشه و میگه هر طرف رو میگیریم از یه طرف دیگه میان! پس مبارزه فایده نداره! نمیتونیم زندگیمون رو تعطیل کنیم و به دشمنی های اونا مدام جواب بدیم!!!

  این دو نگاه توی ایران هم متأسفانه ایجاد شده.

  تشکر بابت بازدیدتون از جنبش.
  موفق باشید
  سلام نماز روزه هاتون قبول
  من تقریبا هرشب میام و مطالب شمارو میخونم خیلی عالی و پرمحتواست و کاملا بی طرفانه ولی کو گوش شنوا فقط ننه خدابیامرزم واتساپ نداشت که اونم عمرشو داد به شما الانه هرکی رو میبینی از بچه پیش دبستانیش واتساپ گذاشته تا اون پیرمرد و پیرزن100سالش!؟ی انتقاد داشتم:خیلی ببخشید اینو میگم ولی چرا شما بزرگوارانی که مطالعه دینی بالایی دارید از این کلمات قلمبه سلمبه استفاده میکنید خب شاید همه با این واژه ها آشنایی نداشته باشن فقط شما اینجوری نیستیدا همه حاج آقاها ی جوری حرف میزنن که انگاری همه ماها حوزه و...درس خوندیم!!!مثلا همین استفتائ یعنی چی؟حداقل جلو اون واژه تو پرانتز معنیشو بنویسید یا ی گوشه اون پایین صفحه.امیدوارم انتقادپذیر باشید.باتشکر از شما
  پاسخ:
  سلام
  نماز و روزه های شما هم‌قبول باشه.
  ممنون که به این موضوع اهمیت میدید.

  نکته ی اول اینکه کارهای اینجوری نیاز به زمان داره و من یقین دارم روزی تأثیر خودش رو میگذاره...
  صبر میکنیم گرچه صبر تلخیه به خاطر خسارت های جبران ناپذیر وایبر و واتس اپ.
  و به قول حافظ:
  گویند سنگ ٬ لعل شود در مقام صبر    آری شود ٬ و لیک به خون جگر شود!
   و تشکر بابت پیگیریهاتون.

  اما نکته ی دوم. ما سعی کردیم از عبارات ساده استفاده کنیم و توی مطالب فنی مرتبط با خود نرم افزار هم گاهی که ناچار شدیم اصطلاحات خارجی استفاده کنیم ٬ توی پرانتز ترجمه رو آوردیم. اما خب حتما یه جاهایی کم دقتی هم کردیم.

  ضمنا تحصیلات حوزوی هم نداشتیم البته که به رخ بکشیم!!!
  اما چشم. حتما بیشتر دقت میکنیم. و جلوی لفظ استفتاء هم توی پرانتز قید میکنیم معنیش رو.
  قبلیا رو هم سعی میکنیم تا حدی اصلاح کنیم...
  موفق باشید.

  سلام مطالب خیلی زیاد بود و نمیشد همه را خواند اما اون قسمتی را که خواندم بسیار عالی بود حالا پیشنهاد شما برای اینکه ما هم به روز باشیم و هم به دشمن کمک نکنیم چیست؟

  چه شبکه ی اجتماعی را پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ:
  سلام
  استفاده از بیسفون و هر نرم افزار دیگه ای که یقین ندارید صهیونیستیه!
  فقط اونهایی که اسناد زیادی مبنی بر صهیونیست بودنشون هست و جایگزین هم براشون وجود داره رو ترک کنیم...
  تشکر
  سلام.متشکرم از اینکه وقت گذاشتید و سوالات منو یک به یک پاسخ دادین...و ی تشکر ویژه از شما بابت احترام به مخاطبین کمپین😢درپناه حق و خدانگهدار😳
  پاسخ:
  سلام
  لطفا ایمیلتون رو ارسال کنید.
  سلام
  ممنون بابت اطلاعات مفیدتون. نرم افزار لاین رو فعلا چه کسی خریداری کرده؟
  میتوان به عنوان جایگزین استفاده کرد؟
  در ضمن بنده هم چندماهی است وایبر و واتس آپ را حذف کردم و از بیسفون استفاده میکنم.
  پاسخ:
  سلام
  قصد ندارم عرض کنم همه ی نرم افزارای ایرانی خوب هستن و هرچی نرم افزار خارجیه خطرناکه.
  صرفا یه‌توصیه میکنم به عنوان کسی که از شما بیشتر نمیدونه اما مختصر اطلاعی از این فضای مجازی و گره های سیاسی و فرهنگی دارم...
  تا جایی که میشه از نرم افزارهای خارجی و مخصوصا آمریکایی ٬ صهیونیستی ٬ کانادایی و انگلیسی پرهیز کنید...

  واقعا به شکل پیچیده ای از این اطلاعات ساده ی ما استفاده میکنن برای عقب نگه داشتن فکر و صنعتمون...

  لاین‌رو من به خاطر قابلیت های نامناسبش (و نه مالکش) توصیه نمیکنم اکیدا...

  تشکر بابت حذف وایبر و واتس اپ...
  موفق باشید
  خیلی ممنون از توضیحات خوبتون من خودم واتساپ ووایبر حذف کردم تو گروههایی هم که عضو بودم ادرس لینک شمارو گذاشتم.فقط یه سوال این مسئله درباره لاین و تلگرامم درسته؟
  پاسخ:
  سلام
  ممنون که خروجتون از واتس اپ و وایبر رو اطلاع دادید.

  درمورد لاین باید عرض کنم که اگر بعضی قابلیت های فساد آورش نبود حتما ما به عنوان یکی از جایگزین ها معرفیش میکردیم....

  تلگرام هم مطلبی منتشر شد مبنی بر اینکه مالکش با یه صهیونیست به نام لاشویلی همکاری داره. اما نویسندگان این مطلب ٬ برای این ادعاشون هیچ سندی ارائه‌نکردن و صرفا در حد یک جمله ادعای وجود این ارتباط رو کردن و بقیه ی متنشون رو اختصاص دادن به معرفی اون صهیونیست.

  اگر این دوستان سندی ارائه کنن ٬ قابل بررسی هست...

  موفق باشید
  سلام
  طاعات و عباداتتون قبول درگاه حق باشه*آمین*
  اینو صادقانه عرض میکنم صبوری،متانت و آرامش شما قابل تحسینه و واقعا بهتون تبریک میگم با این همه خصائص ارزشمند و والای انسانی.ولی جناب مدیر خداوکیلی کجای سوالات من ایراد داشت و برای شما شک و شبهه ایجاد کرد که هیچ کدومو جواب ندادین؟
  پاسخ:
  سلام
  تشکر بابت لطفتون
  طاعات شما و همه ی دوستان هم قبول باشه...
  باور کنید من قصد بی احترامی ندارم و سوالات شما هم هیچ شک و شبهه ای ایجاد نکرده برای من. فقط چون مربوط به شخص من بود ٬ ترجیح دادم پاسخ ندم بزرگوار.
  در هر صورت عذرخواهی میکنم.

  موفق باشید
  سلام طاعات و عبادات قبول
  میشه بدونم چندسالتونه؟و این اطلاعات و از کجا و از چه منبع معتبری بدست آوردین؟لطفا بفرمایید چند سالتونه؟باتشکر
  پاسخ:
  سلام دوست عزیز.
  منابع عرایض ما در متن مطالب جنبش قید شده. و بخشی که تحلیلی هست رو طبیعیه که میشه بر اساس معیارهای انسانی و دینی پذیرفت و یا رد کرد.

  اما بخش عمده ی عرض ما تحلیلی نیست و مبتنی به اسناد قابل اعتنایی هست که منابعش رو تقدیم کردیم.
  تشکر بابت مطالعه ی مطالب
  موفق باشید.
  ببخشید من نفهمیدم چه جوری کمک مالی میشه ما که نت رو از مخابرات ایران میخریم میشه تو ضیح بدین ممنون
  پاسخ:
  سلام بزرگوار
  توضیح دادیم توی مطالب جنبش اما مجددا عرض میکنم چون ممکنه وقت مطالعه ی مطالب طولانی رو نداشته باشید.

  هر نرم افزار بزرگی توی دنیا از طریق بورس فعالیت اقتصادی میکنه.
  روش قیمت گذاری شبکه های اجتماعی:
  ۱. درصدی از قیمتشون مربوط به تعداد متخصصین اون نرم افزاره.
  ۲. درصدی از قیمت هم مربوط به تجهیزات فنی
  ۳. بخش اصلی ارزش اقتصادیشون هم از تعداد اعضای اون شبکه اجتماعی هست.

  بنابر این ٬ عضویت در  واتس اپ ٬ ارزش اقتصادی واتس اپ رو در بورس های جهانی بالا میبره و به تبع اون ٬ مالک واتس اپ میتونه از بورس و بانک ٬ ضمانتنامه و اعتبار مالی بگیره و سرمایه در گردش خودش رو افزایش بده...
  در کنار این ٬ فروش اطلاعات کاربران واتس اپ و اینستاگرام و فیس بوک توسط زاکربرگ کاملا بدیهیه و اسناد اون رو هم سایت رسمی ویکی لیکس و هم ادوارد اسنودن افشا کردن.

  بد نیست یادآوری کنم که  زاکربرگ که تأثیرگذارترین صهیونیست جهان به گفته ی نهادهای رژیم صهیونیستی هست ٬  برای خرید واتس اپ۱۹ و نیم میلیارد دلار پرداخت کرد!


  قیمت دلار اون موقع ۲۵۰۰ تومن بود و تعداد کاربرهای واتس اپ هم ۴۵۰ میلیون نفر.

  باورش براتون شاید سخت باشه اما تحقیق کنید متوجه‌میشید با توجه به ارقام بالا ٬ زاکربرگ هر کاربر رو ۱۲۵۶۶۶ تومن خریده!!!!!!!!!

  و اگر یک گروه ۱۰۰ نفره در واتس اپ داشته باشید ٬ گروهتون برای زاکربرگ صهیونیست ٬ ۱۲۵۶۶۶۰۰ تومن ارزش داره!!!

  اگر باورش برای کسی سخت بود ٬ منابع رسمی رو بررسی کنه ببینه کسی که در تعقیب ثروتمند ترین مردان جهان هست ٬ کسی غیر از زاکربرگ صهیونیست هست که با سرعت داره تبدیل به غول اقتصادی جهان میشه؟!!!!

  نگرانی ما از اینجا نیست صرفا...
  اینکه اطلاعات و سلایق مردم ایران صبح تا شب کف دست صهیونیستهاست ٬ تلخ تر از اینهاست که عدد و رقم براش در نظر بگیریم...

  امیدوارم همیشه موفق باشید.
  تشکر بابت بازدیدتون از جنبش خروج از واتس اپ و وایبر

  سلام  اول یه تشکر جانانه ...دم شما گرم دیکه نکته ای نمونده ج همه

  سوالامونو دادید. من واسه کار تبلیغ یا درسی با افراد خارجی نیاز به یه مسنجر قوی دارم

  متاسفانه اونا زیاد با بیسفون آشنایی ندارن.. شما چی جایگزین میکنید؟

  در ضمن به عنوان یه داوطلب میخوام تو این کمپین با شما همکاری کنم چطوری میتونم فعالیت کنم؟

   

  پاسخ:
  سلام بزرگوار
  تشکر بابت مطالعه ی مطالب.
  ما نرم افزارهای خارجی رو سعی میکنیم توی کمپین معرفی نکنیم و اگر اجازه بدید از طریق ایمیلی که ثبت کردید ٬ به شما یه نرم افزار معرفی میکنیم.
  موفق باشید.
  سلام.اینهمه محافظه کاری لازم نیس!!!و فک نمیکنم سوالاتم خیلی نیاز به جبهه گرفتن داشته باشه از طرف شما!متشکرم از تذکر شما ولی بنده بیشتر از هر کس دیگه ای متوجه آسیبهای این فضا هستم نه فقط این فضا بلکه فضای واقعی و حقیقی پیرامونمون...
  پاسخ:
  من عذرخواهی میکنم اگر جوری پاسخ دادیم که برداشت کردید جبهه گیری کردیم.
  واقعا اینطور نبوده و صادقانه نظرمون رو عرض کردیم بدون جبهه گیری.
  حتما نظر شما درسته و همینطوره که می فرمایید.
  امیدوارم همیشه موفق باشید بزرگوار.
  سلام.بخشی از سوالاتمو پرسیدم ولی بنظر میاد از سوالای شخصی خوشتون نمیاد و همه رو بی جواب گذاشتین!!!با عرض پوزش از محضر شما،بنظر من بد نیس همه دوستانی که میان و مطالب شمارو تو این کمپین میخونن ی کوچولو از مدیر کمپین شناخت داشته باشن تا سوالات و احیانا دیدگاه و نظراتشونو بهتر ارائه بدن و مفید واقع بشن.برا هر کاری یا گفتمانی ی پیش مقدمه لازمه...
  پاسخ:
  سلام مجدد
   با توجه به آسیب های متعدد این فضا ما ترجیح میدیم بدون ارائه ی اطلاعات شخصی ٬ صرفا نظراتمون رو ارائه بدیم و منابع قابل قابل راستی آزمایی هم ارائه بدیم.
  این مسئله هم کاملا طبیعیه و عرف منطقی این فضاست. ما هم ترجیح میدیم از مخاطبین این جنبش هیچ اطلاعات شخصی تقاضا نکنیم.
  ارائه ی اطلاعات شخصی ما هم پیش نیاز ارائه ی نظراتمون نیست طبیعتا...
  تشکر بابت بازدید و وقتی که گذاشتید.
  سلام.این اجازه رو دارم بپرسم تخصص شما تو چه زمینه ای هس منظورم تحصیلات و شغلتونه؟و اینکه با همه نرم افزارا آشنایی دارید؟
  پاسخ:
  سلام
  طبیعیه که ادعا نمیکنیم همه ی نرم افزارها رو میشناسیم.
  شما سوالتون رو بپرسید لطفا بنده یا سایر دوستان اگر جواب رو بلد نباشیم میپرسیم و پاسخ میدیم.
  سلام.کسی تو کمپین هس چند سوال بپرسم؟عذرخواهی بابت مزاحمتم این وقت شب
  پاسخ:
  سلام
  بفرمایید بزرگوار
  مرسی از جوابتون ولی سوال من هنوز بی جواب مونده من خودم تحقیق کردم ولی مسنجر مناسب که مطمئن باشم صهیونیستی نیست پیدا نکردم شما که میگید زیاده خواهشا چند مورد بگید چون یا کشور سازندش مشخص نیست دقیق یا کیفیتش مورد داره  بیسفون هم امتحان کردیم خیلی سرعتش پایین بود با نت گوشی و اینکه آیا مسنجر ایمو از نظر شما مورد داره یا نه بازم مرسی از توجه و حوصلتون

  پاسخ:
  مجددا سلام.
  انجام وظیفه س
  اگر دقت کرده باشید ما توی مطالب سایت ٬ هیچ جایی نرم افزارهای خارجی رو تبلیغ نکردیم و صرفا یک جاهایی پاسخ به شبهات پیرامونشون رو دادیم و دلیل هم داریم برای این موضوع. اگر اجازه بفرمایید این وضعیت رو ادامه بدیم و همچنان هیچ نرم افزار خارجی رو اسم نبریم.

  اما اگر لازمه ایمیلتون رو خصوصی بفرمایید نرم افزاری رو که لازم دارید معرفی میکنم.
  موفق باشید.
  سلام یه سوال برای حذف ایستاگرام حذف خود برنامه کافیه یا اونم باید اکانتش حذف بشه اگه لازمه اکانت حذف بشه لطفا راهنمایی کنید واینکه من اکانت واتساپ رو حذف کردم ولی دوستم گفت هنوز تو لیست مخاطبین واتساپ هستم مشکل کجاست؟ممنون
  پاسخ:
  سلام
  برای حذف اینستاگرام هم حذف اکانت حتما لازمه.

  درمورد واتس اپ هم کمی طول میکشه تا لیست مخاطبین دوستان شما به روز بشه و اسم شما از اونجا حذف بشه.
  این اتفاق طبیعیه و گاهی هم طولانی میشه این روند...
  تشک بابت دلسوزی و اقدامتون...
  سلام خسته نباشید من واتساپ و وایبر رو حذف کردم و تلگرام نصب کردم که مشکل داشتنش طبق تحقیقات ثابت نشده که اگه تلگرام هم مثل این دو مسنجر مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنید.
  و اینکه من خیلی وقته دنبال یک مسنجر صوتی و تصویری با سرعت بالا میگردم که مجاز باشه که هنوز به نتیجه نرسیدم خواهشا اگه ممکنه شما یک جایگزین مناسب معرفی کنید که سرعتش پایین نباشه که مجبور نباشیم از مسنجرهای شبهه دار استفاده کنیم ممنون.
  پاسخ:
  سلام
  تشکر
  مسنجر صوتی اگر بخواید ٬ بیسفون رو واقعا من مناسب میدونم و به نظرم سرعت و‌کیفیت خیلی خوبی داره...
  تصویری اگر منطورتون گفتگوی تصویری باشه از بین داخلی ها هنوز هیچکدوم رو نمیشه‌پیشنهاد داد اما برای گفتگو های ضروری ٬ نمونه های خارجی غیر صهیونیستیش زیاده...
  سلام
  لطفا نظرتون رو درباره نوشته های زیر بگید
  متشکر

  تلگرام محصول مشترک BND ، MI6، Moosad
  www.dana.ir/News/283165.html

  http://dana.ir/News/316175.html

  http://dana.ir/News/211483.html  پاسخ:
  سلام
  در مقام دفاع از تلگرام نیستیم.
  اما لطفا نویسنده های این متون یه سند یا دلیل ارائه بدن مبنی بر اینکه مالک تلگرام و اون صهیونیست خطرناک ٬ با هم ارتباط دارن.

  تا الان دلیلی برای این ارتباط ارائه نشده.

  درمورد واتس اپ هم خرید واتس اپ توسط زاکربرگ تأیید شد توی صفحات رسمی خودش و هم ارتباط عمیق زاکربرگ و رژیم صهیونیستی توسط رئیس رژیم صهیونیستی از کانال های رسمی این رژیم جعلی صهیونیستی تأیید شد.

  ما درمورد تلگرام ٬ اعتراف رسمی خودشون رو نمیخوایم اما لااقل یه دلیل و سند و مدرک ارائه بدن نویسندگان این مطلب.

  ما نمیگیم قطعا تلگرام مشکلی نداره. اما عقل حکم میکنه بعد از ارائه ی مدرک توسط نویسندگان این مطلب ٬ تصمیم بگیریم.
  با سلام و خسته نباشید،ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار دادید،من امروز دو پیامرسان وایبر و واتساپ رو از گوشیم حذف کردم،البته قبل حذف تا حدی تونستم گروهی که در اون عضو بودم رو با مطالب شما به حذف این پیامرسان ترغیب کنم،خواهشا اگه ممکنه اطلاعاتی رو درباره ی تلگرام هم قرار بدید
  پاسخ:
  سلام.
  تشکر بزرگوار.
  اگر کمکی خواستید ما آمادگی داریم.
  امیدوارم همیشه موفق باشید.
  چشم.

 • سرباز گمنام
 • سلام..خسته نباشید
  امروز این مطلب "تصویر زیلوی همیشگی حسینیه امام خمینی(ره) روی فرش حرم امام در صفحه اینستاگرام Khamenei.ir منتشر شد. " در چندین سایت معتبر نوشته شد..اما رهبر که صفحه اینستاگرام نداره!!!
  در ضمن اگر کسی به اسم ایشون این صفحه را ساخته باشد، ایشون نمیتونن شکایت کنند ؟ چون ممکنه باعث گمراهی یه عده ای(!!!) بشه!!!
  پاسخ:
  سلام
  اصل ورود به نرم افزار صهیونیستی یعنی دور زدن حکم رهبری توسط دفتر رهبری.
  از نظر من این بعید به نظر میرسه اما غیر ممکن نیست که اعضای دفتر جوگیر بشن و فتوای آقا رو زیر پا بذارن.

  اما درمورد شکایت. 
  خیر. ممکن نیست. چنین ساز و کاری برای این شکایات پیشبینی نشده توی فیس بوک و واتس اپ و اینستاگرام.


   تشکر برای پاسخ منطقی به سوال :"تبلیغ آدرس شبکه های مجازی اینستاگرام و فیس بوک در تلویزیون ایران"
  پاسخ:
  سلام.
  انجام وظیفه بود.
  ما هم از شما تشکر میکنیم بابت وقتی که گذاشتید...
  موفق باشید
 • سید محسن حسینی
 • حمید عزیز

  فکر نمیکنم هضم مطالب کمپین اونقدر سخت باشه که قانعتون نکنه ولی بنا رو میذاریم که قانع نشده باشید. البته من بعید میدونم که کامل مطالعه کرده باشید. 
  بنابر این که قانع نشده اید و سوالتون مبنی بر تبلیغ فیسبوک و اینستاگرام از سوی سازمان صدا و سیما باقی باشه ولی خودتون بشینید و قضاوت کنید وقتی روسای جمهور ما اشتباهاتی ازشون سر میزنه دیگه حساب پایین دستی ها رو باید بکنید
  اینکه بزرگان بر سازمان نظارت دارند منظور از بزرگان کیان؟
  یا همین هایی هستند که ذکر کردیم که خوب تکلیفشون روشنه. عزیزم اون ذهنیتی که شما دارید یه جامعه ی آرمانی بدون نقصه که در زمان منجی فقط محقق میشه
  و یا منظور شخص رهبره که مدام اینو تو بوق و کرنا کردند که سازمان زیر نظر رهبریه پس هر چی پخش میکنه درسته . اگه زیر نظر رهبری بود پس این همه سوال از رهبری و حضرت امام مبنی بر شرعی بودن برنامه های صدا و سیما و جواب این بزرگواران به مکلفین برای رجوع به احکام اسلامی چیه؟
  چرا میگن پخش یه برنامه ملاک شرعی بودن اون نمیشه؟
  طبق قانون انتخاب رییس صدا و سیما توسط رهبر صورت میگیره و ایشون هم سعی میکنه که بهترین اشخاص رو متصدی این امر قرار بده. نه این که سازمان زیر نظر ایشونه
  خوب طبیعیه که اشتباهات انسانی تو هر زمینه ای رخ میده که توی سازمان با این همه گستردگی و سلیقه های مختلف بروز اشتباه یه امر کاملا طبیعیه که کسی توقعی از اون نداره
  ما که موظف نیستیم مدام بگردیم و بدونیم که چرا شبکه های ما این شبکه ها رو تبلیغ میکنن. مهم اینه که وقتی انسان فهمید که یه کاری واقعا اشتباهه و یا یه چیزی واقعا ضرر داره ولو بر اینکه اکثر مردم بگن این کار درسته،دیگه انجام نمیده.


  و یک مطلب دیگه:
  بفرض اگر من غرق در این شبکه ها بودم و سوال "تبلیغ ادرس فیس بوک و وایبر در تلویزیون ایران"رو مطرح میکردم،شما"مدیر سایت و دیگر دوستان"نباید مثل ادمهای تند رو پاسخ من رو میدادین و اگر واقعا کمپین به فکر ارشاد و آگاهی مردم هست این طرز جواب دادن اصلا درست نیست و باید  طوری روانشناسانه جواب میدادین که من قانع بشم...در کل اینقدر یکطرفه به ماجرا نگاه نکنید و چند تا استدلال آوردن دلیل بر توهین بر دیدگاه دیگران نیست...لطفا منطقی تر  و همه جانبه تر و بدون تندروی به قضایا نگاه کنید...با تشکر
  پاسخ:
  مجددا بابت اون بخش از ادبیات نامناسب که از طرف کمپین بود  عذرخواهی میکنیم.

  صحبت شما درسته.

  لطفا مطالب کمپین رو مطالعه بفرمایید.

  موفق باشید.
  سلام.واقعا برای استدلال های این سایت متاسفم....
  من خودم تا الان هیچ کدومش رو روی گوشیم نصب نکردم.... ولی متاسفانه مدیر سایت و چند نفر دیگر جوابی قانع کننده نداشتند برای سوال من :"تبلیغ آدرس شبکه های مجازی اینستاگرام و فیس بوک در تلویزیون ایران".این که تلویزیون ملاک باشه یا نه مهم نیست ، مهم اینه که در مملکت اسلامی ایران،تلویزیونش هم اسلامیه و کاملا از مقامات بالا کنترل میشه.پس شما کاسه داغتر از آش نشید وبه جای یه مشت حرف بی منطق برید دلیلش رو پیدا کنید !!!!! خوب اگه این حرکت صدا و سیما اشتباه نیست،پس جمع کنید کمپین رو.... و اگر حرکتش اشتباهه خب یه کمپین ملی دیگه راه بندازین که حرکت اشتباه صدا و سیما گوشزد بشه به مسئولین.... انسان نباید سرش رو مثل کبک ببره توی برف و بگه من خودم رو اصلاح کنم چکار دارم به دیگران:"صدا و سیما و..."
  پاسخ:
  سلام.

  ابتدا توی پاسخ به شما یه جواب دیگه نوشته بودم اما پاکش کردم.

  گرچه واقعا سوال ضعیف بود و برای ما به دلیل اینکه قبلا پاسخش رو بارها داده بودیم ٬ کمی تلخ بود دیدنش ٬ اما نوع جواب دادنمون هم خوب نبود و اینجا رسما عذرخواهی میکنیم.

  چون پاسخ سوالتون قبلا داده شده ٬ اینجا فقط یه اشاره میکنم.
  حقیقت اینه که صدا و سیما به این شکل که فرمودید کنترل دقیق نمیشه. 
  حتی بانک های ما که موضوع اقتصادی و قابل رصد دارن ٬ با این تخلفات موجود مواجه هستن و صدا و سیما با موضوع فرهنگی و هزارن متغیر ٬  دیگه جای خودش رو داره...

  بنابراین اینکه یه برنامه ای توی صدا و‌سیما صفحه فیس بوک داشته باشه ٬ توی حالتی که وزرای کشورمون با فیلتر شکن وارد فیس بوک میشن ٬ غیر طبیعی نیست!
  و داشتن عضویت فیس بوک برای پرس تی وی و یه برنامه تلوزیونی هم برای کسی حجت نیست.

  در کل هر انسانی باید بیش از هر چیزی ٬ به ادله  و تحقیق خودش تکیه کنه...
  اگر برای چیزی خودتون تحقیق کرده باشید از راه اصولی ٬ حتی اگر به نتیجه و انتخاب غلط هم برسید ٬ اجر دارید ولی اگر صرفا با تکیه به تأیید دیگران ٬ چیزی رو انتخاب کنیم ٬ حتی اگر به نتیجه ی درست هم برسیم ٬ چون با دلیل انتخاب نکردیم ٬ مطمئنا نه تنها پاداشی در کار نیست ٬ بلکه مؤاخذه هم میشیم چون باد ٬ ما رو توی اون موقعیت قرار داده و نه باور!
  و این دسته ی دوم ٬ دیگران هرجا برن ٬ اینا هم توی جمع هستن!


  مجددا عذرخواهی میکنم از نحوه ی نامناسب پاسخ دادنمون.
  موفق باشید.
  سلام به همگی
  آقای مدیر بالاخره موفق شدم.خیلی خوشحالم و ازتون واقعا ممنونم که کمکم کردین از دوستام سوال گرفتم همگی گفتن دیگه تو لیست مخاطبین واتساپ نداری بااین خبرکلی ذوق کردم که از واتساپ راحت شدم.از آقاسید(سید محسن حسینی)بزرگوار هم تشکر میکنم که بکی از پستاشون و صرفا بخاطر کمک به من گذاشتن  از شما هم ممنونم که وقت گذاشتین و راهنمایی کردین جهت رفع این مشکلم.متشکرم متشکرم متشکرم
  پاسخ:
  سلام
  انجام‌وظیفه بود بزرگوار.
  موفق باشید
 • سید محسن حسینی
 • سلام 
  به اینها نمیگن استدلال به اینها میگن جدل یا مغالطه
  استدلال به چیزی میگن که مو لا درزش نمیره
  اینکه برنامه های صدا و سیما چی میگن و تو چه شبکه هایی عضوند دلیل بر خوب بودن این شبکه ها نمیشه.
  چون ملاک بد بودن چه از لحاظ شرعی و چه غیر شرعی برنامه های سازمان نیست
  ملاک شرع و عقل سلیمه
  اصلا ممکنه که اونا به ناهنجار بودن این شبکه ها نرسیده باشند ولی شما رسیده باشید. اونوقت مقایسه خودتون با اونا مصداق کامل عقب گرد و یا بهتر بگم:مصداق کاملا جاهلیت مدرنه
  بیشتر تحقیق و مطالعه کنید و تا وقتی خودتون قدرت تحلیل و تجزیه دارید نذارید دیگران براتون ملاک واقع بشن و یا تصمیم بگیرند
  سلام.من یک بار مطلبی در نظرات نوشتم اما الان هرچی نگاه میکنم نمی بینمش!!!!!دوباره تکرار میکنم:
  1-اگر فیس بوک خوب نیست چرا شبکه press که یک شبکه ملی ایرانی هست آدرس فیس بوکش رو تبلیغ میکنه؟
  2-اگر اینستاگرام خوب نیست چرا برنامه "یک برش زندگی"که از صلحها از شبکه دو پخش میشه آدرس فیس بوکش رو زیر نویس و تبلیغ میکنه؟
  پاسخ:
  سلام بزرگوار

  عذرخواهی مجدد میکنم بابت جواب نامناسب قبلیمون به شما.

  تحقیق و تحلیل و تصمیم ٬ سه‌مرحله ی مهمه که توی هر کاری که باشن ٬  وجدان انسان رو راحت میکنن.

  چون برای هر انتخاب ٬ سعی کافی شده و انتخابمون هر چیزی باشه ٬ روند درستی رو طی کرده.

  باور کنیم که ممکنه که شما گاهی به اطلاعاتی برسید که فلان تهیه کننده ی صدا و سیما به اون نرسیده.
  طببعتا نتیجه گیری شما و ایشون هم متفاوت میشه چون داده ها متفاوته.

  برای ما ملاک ٬ تحقیق و تحلیله وگرنه توی موضع گیری های حساس ٬ هر لخظه ممکنه با اعتماد به تحلیل دیگران ٬ سر از جبهه ی یه گروهی در بیاریم.

  پس صدا و سیما و کمپین ما ٬ هیچکدوم ملاک نیستن. ملاک تحقیق و تحلیل سختگیرانه س...

  موفق باشید.

  سلام

  ممنون از مطالب عالی و مفیدتون و از اینکه مردم رو آگاه میکنین

  لطفا درباره برنامه های دیگه مثل لاین و تلگرام و... هم مطلب بذارین.

  با تشکر

  پاسخ:
  سلام بزرگوار
  لطف دارید بزرگوار
  انجام وظیفه س.
  من متأسفانه بیش از این نمیتونم وقت بذارم.
  اگه سایر دوستان کمک بدن و بخشی از وقتشون رو توی این حوزه بذارن ٬ منم حاضرم کمک بدم...

  صد البته حق باشماست
  لطفا درباره ی نرم افزار های دیگه هم اطلاعاتی بدین؛ممنون میشم.
  آیا پس از حذف نرم افزار وایبر امکان جاسوسی توسط یک نرم افزار تروجان غیر قابل مشاهده(بر روی گوشی یا کامپیوتر)که به صورت اتوماتیک نصب شده و مستقل عمل میکند؛وجود داررد؟
 • سید محسن حسینی
 • سلام خدمت مدیر محترم
  یه سوال از شما پرسیدم که جوابشو تو خصوصی بگیرم ولی انگار سرتون خیلی شلوغ بوده واسه همین مجبور شدم که عمومی بپرسم
  ما قبول داریم که این شبکه ها درآمدشون از فروش اطلاعاته ولی
  هزینه ی درآمد بیسفون از کجاست؟
  دولت میده؟
  خودشون میدن؟
  با کلیک کردن کاربران یه سودی میبره؟
  اسپانسر خیر خواه داره؟
  یا خدای ناکرده فروش اطلاعات کاربران؟

  پاسخ:
  سلام عزیز.
  ببخشید

  بیسفون هنوز روش های درآمدیش رو اعلام نکرده.

  اما تنها راه کسب درآمد این شبکه ها فروش اطلاعات کاربران نیست.

  باید صبر کنیم ببینیم اون چیزی که شرکت اعلام میکنه چیه.
  اما راه های درآمد طبیعی  بابت تعداد اعضا و میزان فعالیتشون قطعیه...

  سلام به همه دوستان و ی سلام ویژه هم خدمت مدیر وظیفه شناس و بزرگوار کمپین
  راستش من از هیچ کدوم این نرم افزارا سردرنمیارم اصلا از هرچی نرم افزار چت و...خونه خراب کنه متنفرم و واقعا برام سخته و امکانش نیس بخام از طریق بیسفون که فرمودین باشما درتماس باشم.یعنی راه دیگه ای وجود نداره این مشکل من حل شه اخه هنوزم که هنوزه واتساپم کامل پاک نشده از تو لیست مخاطبین دوستام😭😭😭نه جناب حسینی بزرگوار از اول تو گوشیم نصب نبود داداشم همین که گوشیو خرید نصبش کرد.خب این روت که شما فرمودین چی هست؟اگه کسی از بین دوستان این سوالمو جواب بده ممنون میشم:تو این مدل گوشی اگه عکسی یا فیلمی رو حذف کردیو رفت تو سطل اشغال امکان بازیابیش توسط خودمون یا شخص دیگه ای وجود داره؟اخه همه چیز این گوشی عین برنامه های کامپیوتر میمونه!؟
  پاسخ:
  سلام آقا حامد عزیز.
  تنها راه پاک کردن این نرم افزار و کاربری اون همینه که عرض کردم.
  اما متأسفانه مدتی طول میکشه تا اسم شما از لیست دوستاتون پاک بشه.
  درمورد روت کردن گوشیتون هم من به نظرم میرسه لازم نیست.
  چون مشکل شما حذف نشدن نرم افزار نیست بلکه حذف نشدن اسمتون از لیست مخاطبین دوستانتون توی واتس اپ هست.

  راهش حذف کاربری با همون روشی هست که عرض کرده بودم خدمتتون و بعد هم صبر متأسفانه.

  درمورد بازیابی فایل های حذف شده از گوشیتون هم دوستان دیگه باید جواب بدن. من با این مدل گوشی آشنایی‌ندارم.  موفق باشید و امیدوارم زودتر این مشکلتون حل بشه...
 • سید محسن حسینی
 • حامد عزیز
  سلام
  فکر میکنم که گوشی شما جز اون گوشیهای شرکت سامسونگ باشه که نرم افزار واتس اپ به صورت پیش فرض روی اون نصبه
  شما علاوه بر این که از اکانت خارج شدید باید گوشیتون رو روت کنید و توسط نرم افزار es file explorer  اصل نرم افزار رو پاک کنید

  سلام.میشه لطف کنید متن کامل استفتا رو با ذکر منبع مستند  قرار دهید,,من هرچی گشتم پیدا نکردم,
  پاسخ:
  سلام
  تشکر بابت پیامتون
  ما متن کامل رو گذاشتیم با لینک منبع که سایت رسمی دفتر نشر آثار رهبر معظم انقلابه.
  اگر توی باز کردن لینک مشکلی بود لطفا پیامی که با اون مواجه میشید رو بفرمایید حتما توضیح میدیم خدمتتون.
  موفق باشید
  با سلام وخسته نباشید وتشکر از اطلاع رسانی شما.میخاستم بگم کار شما(اطلاع رسانی)خیلی خوبه ولی خیلی کمه الان همه از این نرم افزارای خارجی دارن یه کاری بکنید مردم همه گرفتار زرق وبرقش شدن واز پیامداش خبر ندارن
  باسلام و خداقوت
  دوستان تورو خدا کمکم کنید 3روزی میشه گوشیA5خریدم واتساپو نصب کردم ولی میخام حذفش کنم و کلا نداشته باشمش مخصوصا دوستام نبینن که واتساپو نصب کردم.راستش اون مسیرsetting...deleat my accontرفتم ولی مینویسهunable deleat your account try again laterولی اصلا حذف نمیشه و رو همون صفحه میمونه و دیگه از این حالت بیرون نمیاد گوشی رو روشن خاموش هم کردم ولی هربار که میرم تو واتساپ میبینم همون صفحهdeleatهستش اجرتون باخدا ممنون میشم راهنمایییم کنید.متشکرم
  پاسخ:
  سلام یک بار پاک کنید واتس اپ رو مجدد نصب کنید و از بخش تنظیمات و در قسمت اکانت ٬ مجددا اکانت خودتون رو پاک کنید. برای تأیید ٬ همون شماره ای که واتس اپ رو نصب کردید با اون ٬ لازمه که مجددا وارد بشه و تأیید که بکنید ٬ اکانتتون پاک میشه.
  بعد هم نرم افزار رو پاک کنید...
  باسلام و تشکر به خاطر راهنماییهایتان..
  من درمورد بیسفون مطلبی خوندم که میگفت این نرم افزار مال سوییس هست،ایرانی نیست.در ضمن به علامت بیسفون اگه دقت کنید می بینید که شکل جغده!؟؟
  میشه بیشتر درمورد بیسفون تحقیق کنید،البته من خودم بیسفون رو دارم اما دچار تردید شدم.لطفا نتیجه را اعلام کنید.
  پاسخ:
  سلام
  هیچ تردیدی به دل راه ندید که بیسفون ایرانیه.

  ۱. بیسفون برای افزایش سرعت پیام رسانی ٬ از سرور کشورهای مختلف استفاده میکنه که کاملا طبیعه. یعنی ایرانی ها از سرورهای ایرانی استفاده میکنن و سایر کشورها هم از سرور نزدیک به خودشون و برای همینم هست سرعت بیسفون خیلی بالاتر از نرم افزارهای خارجیه برای ایرانی ها چون پیامتون از کشور خارج نمیشه که تا برگرده طول بکشه.

  ۲. شماره های میزبان متفاوته چون بعضی افراد میان بخش دریافت پیامک های تبلیغاتی اپراتورهای داخلی رو غیر فعال میکنن و چاره ای غیر از ارسال کد فعالسازی برای اونها از خطوط مختلف و حتی خارجی نیست...

  ۳. تیم برنامه نویس اولیه ی بیسفون خارجی بوده و الان توسط برنامه نویس های ایرانی مدیریت میشه و از ابتدا هم یک مالک ایرانی داشته و داره.

  ۴. برای حضور توی فروشگاه های جهانی نرم افزار و عبور از تحریم ها در بدو شروع ٬ شرکت سازنده بنا نداره واضح اعلام کنه که ایرانیه تا با محدودیت های فروشگاه ها مواجه نشه و حذف نشه از اونا. این موضوع برای عضویت کاربران خارجی توی این نرم افزار هم لازمه و منوی فارسی و سایت اینترنتی فارسی و... هم به زودی انجام میشه ولی زبان پایه ٬ زبان انگلیسی بوده و خواهد بود برای اینکه نگاه بیسفون به حرکت در سطح ایران صرفا نیست.

  ۵. این قضیه ی آرم و جغد و بازی های بچه گانه ای که برای تخریب این حرکت بومی داره انجام میشه رو هم جدی نگیرید.
  یک عده ای هستن که الان کتری خونه شون رو بذارید جلوشون ٬ با نیم ساعت ممارست ٬ از توش چهارتا نماد صهیونیستی در میارن و از فرداش توی ظرف یه بار مصرف آب جوش میکنن!

  در کل بیسفون کاملا ایرانیه و اشکالات منتصب به اون ٬ برمیگرده به خارجی بودن تیم نویسنده در شروع کار که به سفارش مالک ایرانی ٬ برنامه نویسی رو شروع کردن و الان کار کاملا دست برنامه نویس های ایرانیه و اشکالات اولیه برطرف شده.
  سلام.خداقوت ان شاءالله پایدار باشید.
  من هم وایبر وواتس آپ رو حذف کردم.
  چندروز پیش یک پیامک برام اومد که لینک یک شبکه مجازی بود اما این یکی می تونستی باهاش ارتباط تصویری هم داشته باشی شماره فرستنده مشخص بود که از یک کشور اروپایی هست.اول نصب کردم اما زود پشیمون شدم وحذفش کردم.
  اسمش imo بود.الان فقط تلگرام دارم.
  درسته که اونقدرا هم تو فلسطین به حد فجیعی مث تابستون،جنگ و خونریزی نیست.بلند بگو الحمدا...
  اما من و تو که جلوی تلویزیون،پای اخبار مینشستیم و براشون اشک می ریختیم و واقعا دوس داشتیم یه کار اساسی براشون بکنیم،باید همین الان دست به کار بشیم.خودت میدونی که وایبر و واتس اپ برای اسرائیله و پول استفاده اش میره تو جیب مبارک اسرائیل و خراب میشه رو سر بچه های بی گناه فلسطینی تازه فکر کنم اینستا هم همچین حالاتی رو دارا باشه.شاید از اون دسته آدما باشی که میگن به ما چه؟یا از اونا که میگن فلسطینی ها ناصبین(البت کاملا غلط)اما آجی گلم!داداش گرامی ام!اینو بدون که اسرائیل یکی از سدهای بزرگ ظهور امام زمانه و پول ریختن تو حساب اسرائیل،فقط جنبه ی تخریبی تو فلسطین نداره،بلکه باعث قوی شدن سد ظهور اماممون میشه.میدونم.میدونم الآن میخوای بگی وایبر و واتس اپ که مفتیه!!!!ولی یه سرچ موچولو تو دهکده جهانی (اینترنت)بکنی،میفهمی نه خیر،یه راه های دیگه برای کسب مال دارههههههه...حالا فکر کن زمان امام حسینی،آره این جمله«کل یوم کربلا»همینجا معنا پیدا میکنه.مسلم از 18 هزار نفر بیعت گرفت برای یاری حسین(ع).اما همه رفتند به خاطر چندتا سکه،ترس به خاطرباحال بودن دنیا...به خاطر اینکه میگفتن حالا کسای دیگه هستن که برن قیام و یاری امام.ما بعدا....مسلم تنها موند،میخواست به امام بگه نیا اما...
  حالا امروز،یه وقت طوری نشه که بگی من خیلی ها رو دیدم که وایبرشون رو حذف کردند.من و چنتای دیگه موجب قوی شدن اسرائیل نمیشیم.خودتو به خاطر باحال بودن 4تا دینگ دینگ وایبر و فیلم و عکسای واتس اپ گول نزن..... پشیمون میشی که چرا حسین(ع) زمانه ات رو یاری نکردی؟!راستشو بخوای دوست جونم!بیا یه موج راه بندازیم ...یه مووووووووووج امام زمانی.البته یه موج درست که با یه طوفان دیگه،مسیرش عوض نشه و فراموش بشه
  اگه تونستی برای امامت رو دلت پا بذاری ،آفرین بهت میگم بیش از اندازه.
  اکنون دومین قدم، پخش این پیام و گذاشتن یک پست در این رابطه؛یعنی (حذف وایبر و واتس اپ مساوی با یه کار امام زمانی) تو وبته ...بیاییم هممون موج زده ی امام زمانی بشیم تا دچار هوای یزیدی های امروزی و شیک نشیم،این طوری به امام حسین،ثابت میکنیم که اگه تو کربلا بودیم،کمکش میکردیم.........
  پاسخ:
  سلام
  تشکر بزرگوار
  متن زیبایی بود...
  امیدوارم همگی بتونیم با دلیل کافی «هدف» و  «راه» و «ابزار درست» رو انتخاب کنیم...
  سلام
  ممنون از اطلاع رسانی خوبتون
  با توجه به اینکه مشخص شده نرم افزار واتس آپ یک بد افزار جاسوسی هم داره، بنابراین به نظر میرسه که تنها حذف اکانت واتس آپ و پاک کردن برنامه از گوشی مشکل جاسوسی رو حل نکنه
  آیا لازمه که بعد از حذف واتس آپ و برای حذف بدافزار جاسوسی، گوشی رو فرمت کنیم یا یک کاری مشابه این؟لطفا راهنمائی کنید
  من نرم افزار واتسآپم رو پاک کردم و این به معنی حذف بدافزار جاسوسیش هم هست یا نه؟
  پاسخ:
  سلام.
  ما هم تشکر میکنیم بابت مطالعه ی مطالب.
  درمورد خصوصیات بدافزاری که توی واتس اپ به کار بردن٬ اطلاعات دقیق منتشر نشده اما برای افرادی که میخوان اطمینان پیدا کنن که این بدافزار ٬ بعد از حذف کاربری و نرم افزار واتس اپ ٬ کارش رو ادامه نمیده ٬ پاک کردن حافظه(البته بعد از نسخه برداری از اطلاعات حیاتی مثل دفتر تلفن و عکسها و...) میتونه کمک کنه.
 • سید محسن حسینی
 • سلام 
  من هم چند ماهیه که به این مطلب شما رسیدم و کوچکترین تردیدی در اون ندارم
  اما سوال من برای جایگزین این شبکه ها اینه که واقعا بیسفون ایرانیه؟
  سروراش ایرانین؟
  وقتی در مورد بیسفون تحقیق میکردم به یکی دو تا سایت برخوردم که خبر از جایگزینی شبکه های اجتماعی توسط وزیر ارتباطات میدادند
  در ادامه نوشته بودند که وقتی ما میخواستیم نام کشور رو وارد کنیم دیدیم متاسفانه شبکه بیسفون نام اسراییل رو به عنوان یه کشور وارد کرده و فلسطین رو به نامState Of Palestin یعنی منطقه فلسطین یاد کرده.
  شخصا من تو آخرین ورژنی که نصب کردم چنین چیزی ندیدم و ممکنه این مربوط به ورژن اولیه باشه. ولی احتمال میدم که این شبکه هم وصل به منابع صهیونیستی باشه.
  تو این سایتها هم ذکر کردند که شرکت بیستاک ایرانی نیست
  خلاصه این که بیسفون خارجیه و لباس ایرانی رو پوشیده
  حالا میخوام در این رابطه نظر شما رو هم بدونم
  با تشکر
  پاسخ:
  خود نرم افزار ٬ ظاهرا توی ایران نوشته نشده و این باعث ایجاد این شبهات شده.
  باسلام و عرض خدا قوت
  تا اینجا که من متوجه شدم در ارتباط با این نرم افزارها دو مساله مطرح هست. امکان هک شدن و جاسوسی بودن نرم افزار

  سوال بنده اینه که لازمه کارکرد همه این نرم افزارها دسترسی به قسمتهای مختلف موبایل هست؟که اگر اینطوری باشه هر نرم افزاری با این نوع خدمات ماهیت جاسوسی داره،یا نه 
  جاسوسی بودن نرم افزار در آن گنجانده شده و اینگونه نرم افزارها برای ارایه خدمات نیازی به دسترسی کامل به همه قسمتهای گوشی مثل دوربین و میکروفن ندارند؟

  نرم افزارهای ایرانی از نظر امکان هک شدن و نیز از نظر ماهیت جاسوسی چگونه هستن؟
  ممنون
  پاسخ:
  سلام
  امنیت نرم افزارها به چند نکته ی کلیدی بستگی داره:
  ۱. مالکشون کیه و چرا داره خدمات رایگان میده و منابع تأمین مالیش کجاست؟
  ۲. هاست(مرکز ذخیره ی اطلاعاتشون) توی کدوم کشور و در اختیار چه گروهیه؟
  ۳. رمزنگاریشون توی پیام رسانی در چه سطحیه.
  ۴. و چند مورد دیگه که حالا کاری با اونا نداریم.

  این نرم افزارها بدون این دسترسی هایی که میخوان از شما در ابتدای نصب٬ اصولا نمیتونن کار کنن! مثلا اگه دسترسی به دفتر تلفن رو نداشته باشن ٬ نمیتونن تشخیص بدن کدوم یکی از دوستاتون عضو این نرم افزاره و اگه اجازه ی نوشتن و حذف اطلاعات حافظه رو بهشون ندید ٬ اصولا نمیتونن عکس و متن و فیلم و ... که میفرستید یا براتون میاد رو ذخیره کنن یا پاکش کنن.
  اما این قابلیت باعث شده ٬ جاسوس ها هم با مجوز گرفتن‌ از خودتون جاسوسی کنن!!!

  درمورد واتس اپ به صورت خاص ٬ کمپانی امنیتی معروف کسپر اسکای که همگی میشناسیدش و احتمالا از آنتی ویروسش هم استفاده میکنید ٬ اعلام کرد واتس اپ از اساس حاوی یه بدافزار جاسوسیه!!! یعنی توی فایل نصبیش این نرم افزار جا داده شده و اطلاعات مورد نظر مالک واتس اپ رو به مراکز ویژه ی تحلیل ارسال میکنه!

  از نظر امکان هک شدن و جاسوسی هم باید گفت نرم افزارهای ایرانی در سطح متوسطی هستن اما بدون تردید از واتس اپ امنیت بالاتری دارن چون واتس اپ از نازل ترین سطوح امنیتی و رمزنگاری های سطحی استفاده میکنه.
  موفق باشید
  با سلام و حترام
  ممنون از پاسخوگویی خوبتون در مسائل مختلف
  پاسخ:
  سلام
  تشکر
  چه جوری به برنامه های فعلی ایرانی اعتماد کنیم؟ اطلاعاتمون و حرفامون بیوفته دست اونور ضرر به من نوعی کمتر وارد میشه تا بیوفته اینور…
  پاسخ:
  سلام.
  من جوابی به این فرمایش شما ندارم!
  فقط توصیه میکنم خود زنی نکنیم اینقدر!
  من امروز وایبر و حذف و ساینا رو نصب کردم. فقط بدیش اینه که تنها یه نفر از دوستام تو ساینا عضوه! ولی سعی کردم تا اونجا که میشه به دوستام معرفیش کنم، اگرم کسی نیاد تو ساینا مهم نیست مگه قبلا که از این نرم‌افزارها استفاده نمیکردیم چی میشد؟ بالاخره امتحان الهی ممکنه با همین چیزایی که به نظر کوچیک میاد باشه
  پاسخ:
  سلام.
  خوندن پیام هایی مثل پیام شما ، قوت قلب زیادی میده به ما برای ادامه ی اطلاع رسانی.
  امیدوایم دیگر دوستان هم زودتر به این باور برسن که میشه با دوستانمون ارتباط رایگان و البته بدون عذاب وجدان داشته باشیم.
  موفق باشید.
  سلام و عرض ادب
  می خواستم بدونم مواردی که در نرم افزار هایک اراسل می شود از طریق وزارت اطلاعات قابل دسترسی می باشد؟
  پاسخ:
  سلام
  هایک اصولا ایرانی نیست و رمز نگاری خوبی داره و به این راحتی امکان کشف اطلاعاتش وجود نداره.
  این عرض ما به این معنی نیست که هایک ، نرم افزار امنی هست اما نسبت به واتس اپ امنیت بهتری داره.
  سلام خوشبختانه من خیلی وقته از وایبر و واتس اپ هجرت کردم علیرغم اصرار دوستانم
  پاسخ:
  سلام
  تشکر از شما و امیدوارم همیشه زود متوجه مسائل بشید مثل حالا.
   نرم افزارها تو کشورهای دیگه با پول خریده می شه اما ایرانی ها قفل این ها رو باز می کنن تا ما بدون پول مصرف کنیم حالا که ما پولی رو پرداخت نمی کنیم آیا باز هم با استفاده از این نرم افزارها پول به حساب اون ها می ره؟
  پاسخ:
  سلام
  بله.
  عمده ی راه درآمد این شبکه ها از تعداد اعضاشون و فروش اطلاعات کاربرها و کمک های مالی دولتهاشون در برابر اطلاعات کاربران هست!
  کافیه کمی فکر کنیم که همین آقای زاکربرگ که ابتدا فیس بوک رو راه انداخت ٬ با وجود اینکه برای عضویت افراد توی فیس بوک پول نمیگرفت ٬ چجوری اونقدر پولدار شد که ۱۹ و نیم میلیارد دلار داد و واتس اپ رو هم خرید!!!!
  سلام.من وایبر رو پاک کردم،چون عاشق دین و وطنم هستم
  اما یه سوال داشتم،اگه اینستاگرام هم مال صهیونیست هاست پس چرا دفتر مقا م معظم رهبری توی اینستاگرام پیچ داره؟من به این خاطر اینساگرام رو پاک نکردم
  پاسخ:
  سلام
  دفتر مقام معظم رهبری توی فیس بوک و اینستاگرام و... نیستن و چندین بار تکذیب کردن استفاده از این شبکه ها رو.
  دفتر رهبری تنها از سایت رسمی خودشون اطلاع رسانی میکنن و جهت اطلاع عزیزان عرض کنم که همین الان هر کسی دوست داره ٬ میتونه توی فضای مجازی هرجایی بخواد به اسم شما یا هر شخص دیگه ای صفحه باز کنه!!!
  این موضوع ٬ سابقه ی طولانی داره و بارها تکذیب هم شده.
  فریب این صفحات رو نباید خورد بزرگواران حتی اگر مطالبشون ظاهرا ارزشی باشه.
  سلام. خسته نباشید از اطلاع رسانی تون بسیار سپاسگذارم. قبل از این خواهرم تو کلاسهای حوزه کلاسی در این مورد داشت و به ما اطلاع داد من و خواهرم همون روز حذف کردیم خیلی راحت اما متاسفانه مامانم که خیلی هم مومن هستند به خاطر دوستاشون و گروه های مذهبی که عضو هستند قادر به دل کندن از مطالب بو قول خودشون مذهبی و مفیدش نیستند من ناراحتم که مادرم با این همه اعتقاد چرا سهل انگاری میکنن. من و خواهرم نرم افزار انار رو نصب کردیم گرچه کامل و عالی نیست و بسیار جای پیشرفت داره این نرم افزار ایرانی اما فکر کنم صبر کردن بهتر از کمک کردن به دشمنان اسلام است انشاا... با کمک دولت نرم افزار های ایرانی بهتر بشه تا مردم نیاز به وایبر و واتساپ و....  نداشته باشند. اللهم عجل لولیک الفرج.
  پاسخ:
  تشکر از شما.
  تقریبا اکثریت دوستانی که توی واتس اپ هستن ٬ مشکلشون همین دل کندن از واتس اپ هست چون به شدت اعتیاد آور هست و نمیخوان باور کنن.
 • سرباز گمنام
 • سلام،، با تشکر از اطلاع رسانیتون..
  توی این راه کمکی هم از دست من برمیاد؟؟؟؟
  پاسخ:
  سلام
  حتما بر میاد
  توی گسترش و تقویت کمپین نیاز به کمک داریم و متأسفانه وقت بنده هم کم هست. 

  من ترجیح میدم توسط موساد شنود بشم تا وزارت اطلاعات یا سپاه ایران

  شما هم اینقدر سنگ سینه ی فلسطین یا حزب الله رو به سینه نزنین 

  جواب خدا رو هم اجازه بدین خودمون بدیم

  اینقدر فکر نکنید که خدا شما رو برگزیده تا همه رو به بهشت رهنمود کنید !

  پاسخ:
  سلام

  امیدوارم به این جملات عوامانه اعتقاد قلبی نداشته باشید.
  بدون تردید ما هم بیش از اطلاع رسانی کاری ازمون بر نمیاد و جواب دادن به خدا هم به عهده ی خودتونه و ما توی روابط شما با خدا دخالتی نداریم! اما شما هم این اندازه به ما و دیگران اختیار  بدید که سنگ فلسطین رو به سینه بزنیم!!!

  در هر صورت به خاطر دل نکندن از واتس اپ و وایبر به چنین جملات نامناسبی متوسل نشید بهتره.
  موفق باشید
  سلام گفتید تلگرام ایرانیه؟؟؟ اما توی استیکراش پرچم امریکا واسراییل و بعصی کشواری دیگ هست و پرچم ایران نیست؛ این چجوری ایرانیه؟؟؟؟!!!!!
  پاسخ:
  سلام
  ما کجا گفتیم تلگرام ایرانیه؟!!!
  بخونید لطفا مطالب رو عزیز دل!
  تلگرام مال روسیه س.
  سلام خسته نباشید من اکسر پیامهای دوستان رو خوندم وپاسخ شما عزیزان رو  همچنین من هر سوالی که تو ذهنم بود به جوابش رسیدم البته با مطالعه ی همین پست ها الانم من خودم اینو پاک میکنم و سعی میکنم تا جایی که احنمال داره به دیگران هم بگم ممنونم ازتون امیدوارم خدا کمکتون کنه
  پاسخ:
  سلام دوست عزیز.
  ممنون که وقت گذاشتید برای این موضوع مهم چون توی شرایطی هستیم که کلمه به کلمه ی ما توی بیسیم دشمن(واتس اپ و وایبر) به رژیم صهیونیستی گرا میده و اونا با شناخت مستقیم سلایقمون دارن ما رو هدف قرار میدن...
  موفق باشید
  سلام به شما که دغدغتون حل اینجور مسائله...راستش صحبتی که داشتم این بود ک بنده در برخورد همین نرم افزار ها وایبر رو پاک کردم و ب همه پیشنهاد این کار رو دادم اما چون میخواستم در یک گروهی تو واتس اخبار روزانه برام فرستاده بشه واتس اپمو پاک نکردم...با تمامی این حرف ها هم اشنا هستم و ب همه میگم ولی میخواستم بدونم از نظر شما کار اشتباهی میکنم؟ و یا اینکه کلا واتسم رو هم پاک کنم؟؟
  .
  .
  ممنون میشم اگر پاسخ بدید...ان شاءالله زیر سایه ائمه و ولی فقیه همیشه موفق و موید باشید
  التماس دعا
  یاعلی
  پاسخ:
  سلام و تشکر
  راستش ما اگر جای شما بودیم این کار رو نمیکردیم و واتس اپ رو به این دلیل نگه نمیداشتیم.
  چون شما برای دریافت اخبار روزانه از ده ها راه مناسب و سریع دیگه میتونید اقدام کنید از جمله:
  نصب نرم افزار های خبری 
  استفاده از نسخه ی موبایلی خبرگزاری ها و همینطور عضویت توی گروه های خبری سایر شبکه های اجتماعی

  در هر صورت شما مختارید و تصمیمتون محترم اما مواظب باشید برای اطلاع از اخبار مقاومت فلسطین و لبنان و سوریه و عراق و ایران ، رژیم جعلی صهیونیستی رو تقویت نکنید!
  موفق باشید ان شاء الله
  سلام.باعرض خسته نباشید. من به مدت سه هفته وایبرم نصب بود.وچندعکس شخصی ازفامیل دریافت کردم ایاخطری داره؟ممکنه عکساهک شده باشه؟واینکه فایلهای شخصی گوشیم ممکن هک شده باشه؟ به حق خون شهیدان اسلام دست دشمن بشکنه ودرسرای آخرت روسیاه وذلیل شوند.
  پاسخ:
  سلام
  اینکه عکس هایی که فرمودید ، قطعا روی سرورهای وایبر که توی خود فلسطین اشغالی هست ذخیره شده ، توش هیچ شکی نیست.
  اما اینکه کی منتشر بشه رو کسی نمیدونه!
  دلداری بیخود نمیشه داد قطعا اما امیدواریم مشکلی پیش نیاد.
  درمورد هک هم باید عرض کنیم برای وایبر و واتس اپ و اینستاگرام و فیس بوک ، نیازی به هک ندارن اسرائیلی ها! چون کاربران این چند شبکه ، پیام ها و تصاویرشون رو دارن مستقیما پیامک میکنن به صهیونیست ها و نیازی به هک نیست!!!
  نکته ی آخر هم اینکه ابتدای نصب این چند نرم افزاری که اسم بردیم ، اجازه ی دسترسی کامل به تمام اطلاعات گوشیتون رو باید بدید تا اصولا به مرحله ی نصب وارد بشید! پس باید عرض کنم که بله! به تمام فایل های شخصی موجود در حافظه های داخلی و خارجیتون دسترسی کامل دارن...
  سلام من با توضیحات کامل و جامع شما قانع شدم .
  وهمین الان اطلاع رسانی و سپس اقدام به حذف وایبر میکنم.
  یا حسین مظلوم و لعنت بر یزید زمان و یاری دهندگانشان
  سلام من هم واتس اپ داشتم هم وایبر . هر دوتارو هم به روش کامل حذف کردم ولی همچنان توی لیست دوستانم هستم و این مسئله خیلی باعث ناراحتی من شده خواهش میکنم کمکم کنید.
  پاسخ:
  سلام
  متأسفانه این مشکل تا مدتی هست تا به طور کامل پاک بشه اسمتون ا لیست دوستانتون توی واتس اپ...

  اطلاعاتی دربارهViber  

   

  آیا میدانید هر کلیک شما به تل آویو ارسال میشود؟

   

  از «وایبر» که حرف می‌زنیم، از چه حرف می‌زنیم/ Viber پروژه موفق ارتش اسرائیل برای مدیریت اطلاعات و ارتباطات جهانی است

  حسین غضنفری - گروه اجتماعی رجانیوز: «وایبر» که یک نرم افزار رایگان مبتنی بر فناوری VoIP است، امروزه یکی از نرم افزارهای پیام رسانی و تماس برای میلیونها کاربر در سرتاسر جهان به ویژه برای ما ایرانیان است؛ چرا که طبق آخرین گزارش الکسا، بیشترین کاربران وایبر را در سطح جهان را ما ایرانیان داریم.

  به گزارش رجانیوز، علاوه بر انتقال تماس و پیامک رایگان، امکان تشکیل گروه ها و لیست های انتشار، بر ارزش افزوده های این نرم افزار قدرتمند برای کاربران گوشی های هوشمند افزوده است. هدف این نوشتار بررسی واقع بینانه ی چند واقعیت در مورد هویت و ماموریت سیاسی این نرم افزار فراگیر است که تاکنون آنچنان که باید به آنها پرداخته نشده است.

  داستان وایبر

   

  وایبر که محصولی از شرکت Viber Media است، در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار برای پلتفرم iPhone و در سال ۲۰۱۱ برای دستگاه های اندرویدی منتشر شد. شرکت viber Media در سال ۲۰۱۰ توسط چهار نفر اسراییلی با نام های زیر بنیان گذاری و تاسیس شد:

   

  • Talmon Marco

  • Igor Magazinik

  • Sani Maroli

  • Ofer Smocha

   

   

  Marco و Magazinik چه کسانی هستند؟

   

  Talmon Marco که فارغ التحصیل علوم کامپیوتر از دانشگاه تل آویو (در اسراییل) است، قبلا به عنوان CIO که مدیر بخش فناوری اطلاعات و کامپیوتر محسوب میشود در ارتش اسراییل (Israel Defense Force – IDF) مشغول به کار بوده است. او (به ظاهر) پس از خروج از ارتش اسرائیل، به آمریکا میرود و چندین نرم افزار با کاربری مشابه وایبر نظیر Bandoo و iMesh را ایجاد و بنیانگذاری کرد. این نرم افزارها اساسا مبتنی بر نظارت بر داده های کاربران است، Bandoo برنامه ای برای اضافه کردن ابزاری به صفحات مشاهده شده ی کاربران در اینترنت است که با نصب یک ویندوز-سرویس روی کامپیوتر کاربر به صورت دائمی و نامحدود امکان هر کاری روی کامپیوتر هدف را دارد. نرم افزار iMesh امکان به اشتراک گذاری فایل خصوصا صوت و فیلم را به کاربران میدهد. جالب است بدانید در ایالات متحده سایتها و سرورهایی که جهت به اشتراک گذاری فایلهای غیر رایگان ایجاد میشوند، در سالهای اخیر توسط دولت آمریکا مسدود شده و تحت پیگرد قرار گرفته اند. بستن Tracker های معروف فناوری تورنت را میتوان از این سنخ دانست(جستجو کنید P2P legal issues). اصولا دولت آمریکا جهت حفظ منافع شرکت های ذی نفع در موسیقی ها و ویدئوهایی که به رایگان در شبکه های کاربر-به-کاربر (P2P) به اشتراک گذاشته میشوند، همیشه در مورد این فناوری سخت گرفته است، اما iMesh یک استثنا است

   

  Marco به استناد منابع مختلف (از جمله مصاحبه هایش و نیز مقالات Business Week) دوست قدیمی Igor Megzinik است، و این دوستی به همکاری شان در ارتش اسرائیل (IDF) بر می گردد. Marco در حال حاضر به عنوان CEO (مدیر عامل) و Magazinik نیز که فارغ التحصیل کامپیوتر از اسرائیل است، به عنوان CTO (مدیر فناوری) شرکت وایبر مدیا مشغولند.

   

   

   

  هویت اسرائیلی بنیانگذاران و صاحبان امتیاز وایبر

   

  بعضی از افراد –که غالبا از واقعیت فراری اند- در هویت اسرائیلی این چهار نفر تشکیک میکنند و همفکران نگارنده را به توهم توطئه متهم میکنند! اما یک جستجوی ساده در اینترنت میتواند به شما ثابت کند که هیچ کدام از این چهار نفر (مخصوصا مدیر عامل وایبر Marco که قبلا شغل مهمی مثل مدیریت بخش فناوری اطلاعات در فرماندهی مرکزی ارتش اسرائیل را داشته) هویت اسرائیلی خود را پنهان نمی کنند.

   

  از پروفایل این افراد در فیس بوک و لینکدین گرفته، تا مصاحبه ها و منابع اسرائیلی. هاآرتز اسرائیلی با افتخار از وایبر به عنوان شرکتی اسرائیلی نام میبرد و این موضوع را نیز با یک جستجوی حداقلی در سایت هاآرتز میتوانید مشاهده کنید.

   

  آیا وایبر اکنون یک شرکت غیراسرائیلی محسوب میشود؟

   

  به تصریح خود Talmon Marco در مصاحبه با گاردین(جستجو کنید) مرکز تحقیق و توسعه (R&D) وایبر در اسرائیل قرار دارد. شاید کسب و کار شما در حوزه ی فناوری اطلاعات نباشد، فلذا به عنوان یک کارشناس این رشته عرض میکنم، که مرکز تحقیق و توسعه مغز یک شرکت فناوری اطلاعاتی است، و همانطور که از نامش پیداست، تمامی ایده ها و تصمیمات مرکزی و نیز توسعه ی ساختار های اصلی یک شرکت IT در مرکز R&D آن صورت میگیرد و اصولا یک شرکت دانش بنیان بدون مرکز تحقیق و توسعه قطعا حذف شدنی است.

   

  در شرکت های دانش بنیان بیشترین سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه صورت میگیرد، و این به معنای ورود بخش اعظم درآمد این نرم افزار به اسرائیل با نام تحقیق و توسعه است.

   

  آیا وایبر منافعی برای رژیم اشغالگر فلسطین دارد؟

   

  ما در اینجا دو سناریوی بدبینانه و خوشبینانه(بخوانید ساده لوحانه) را بررسی میکنیم.

   

  در حالت بدبینانه، Marco و Magazinik اصولا از طرف ارتش اسراییل ماموریت دارند تا با ایجاد زیرساختارهایی مبتنی بر دانش در تمام دنیا، نبض ارتباطات را به دست گیرند. جاسوسی از کاربران ماموریت اصلی تمامی نرم افزارهایی است که این دو ایجاد کرده اند و با موفقیت Viber و گستره‌ی وسیع کاربران این نرم افزار، تا حد زیادی به تحقق این ماموریت نزدیک شده اند.

   

  در حالت خوشبینانه، Marco که یکی از مهمترین مشاغل در ارتش اسرائیل را داشته، از روی علاقه ی شخصی به کار خصوصی آنجا را ترک میکند، چند شرکت و نرم افزار انتقال داده ی رایگان تاسیس میکند و در آخرین پروژه اش-وایبر- موفق میشود توجه کاربران دنیا را به خود جلب کند. بر حسب اتفاق Magazinik هم از ارتش خارج میشود و به او در این کار کمک میکند! در این حالت، نه جاسوسی صورت میگیرد، و نه اینطور بوده است که این نرم افزار از سوی دولت اسرائیل بنیانگذاری یا حمایت شده باشد. حتی با تمام این فرضیات ساده انگارانه، باز هم اولا سهام وایبر متعلق به چهار نفر اسرائیلی است، و دوما همانطور که ذکر شد بخش اعظم درآمد نرم افزار به بخش تحقیق و توسعه ی شرکت که در اسرائیل است وارد میشود، و سوما با وجود مرکز تحقیق و توسعه ی وایبر در اسرائیل، حتی با این فرض که مسئولین وایبر نخواهند که اطلاعات کاربران را مورد نظارت و جاسوسی قرار دهند، دولت اسرائیل با توجه به احاطه اش به زیرساخت ارتباطی کشور، قادر به این کار است!

   

  جاسوسی از اطلاعات یک کاربر عادی و غیرنظامی چه منفعتی دارد؟

   

  برخی افراد فکر میکنند منظور از جاسوسی صرفا استخراج تعداد نفرات و مهمات و ادوات زرهی است! مهمترین جاسوسی که میتواند انجام شود، مطالعه ی روحیات و خلقیات یک ملت است. کسی که در طول روز برای چندین نفر پیام میفرستد، فارغ از بحث های سیاسی و مذهبی، قسمتی از روحیات و خلقیات خود را به اشتراک میگذارد.

   

  موضوع پیام های هر فرد در طول روز و ماه با یک داده کاوی ساده قابل استخراج است، تعداد پیام های مذهبی که افراد رد و بدل میکنند، میزان اعتماد افراد به شایعات، میزان علاقه ی افراد به اخبار سیاسی، میزان علاقه ی افراد به محتوای غیر اخلاقی یا مستهجن، میزان واکنش افراد به برخی خبرهای مهم سیاسی کشور، حتی میزان لطیفه های ارسالی و صدها مورد دیگر، فقط بخش کوچکی از جاسوسی قابل انجام روی شبکه های اجتماعی است.

   

   

  اصولا انجام جنگ روانی که یکی از مهمترین ارکان جنگ های نوین است، بر مبنای شناخت روحیات و خلقیات طرف مقابل صورت میگیرد، و هیچ ابزاری مثل شبکه های اجتماعی نمیتواند به تحقق این مهم کمک کند. دشمنی که روحیات ملت دشمن خود را بشناسد، راحت تر و با محاسبه ی دقیق تر به جنگ علیه او می پردازد(جستجو کنید جنگ روانی یا Psychological warfare tactics یا تعریف جنگ روانی را از خلال صحبت های رئیس دفتر ویژه اطلاعات نظام پهلوی بخوانید) . کسانی که فکر میکنند از اطلاعات وایبر و واتس اپ و … داده کاوی انجام نمیشود باید بدانند اصولا روش کسب درآمد این شرکت ها استفاده از داده های رد و بدل شده و کاوش میان آنهاست!

   

  مهمترین روش کسب درآمد شرکت هایی که خدمات کاملا رایگان به کاربران میدهند، فروش اطلاعات و نتایج داده کاوی های محتویات منتقل شده ی کاربران است. برای مثال یک انجمن (فروم) یا یک شبکه ی اجتماعی که به رایگان به شما اجازه میدهد عضو شوید و از منافع آن انجمن استفاده کنید، برای کسب درآمد ایمیل کاربران خود را به شرکت های تبلیغاتی میفروشد تا تعداد زیادی از ایمیل های فعال در سطح اینترنت را برای ارسال تبلیغات به صورت انبوه داشته باشند، همچنین انجمن ها و شبکه های اجتماعی با دسته بندی کاربران بر مبنای حوزه ی فعالیت آنها در آن شبکه یا انجمن (مثلا بیشتر به کدام کالا یا موضوع یا بحث گرایش داشته) میتواند یک سری ایمیل یا شماره تلفن (برای نرم افزارهایی مثل وایبر که به دفترچه تلفن کاربر دسترسی دارند) به مشتری بفروشد که بیشترین علاقه را به نوع محصول مورد نظر مشتری نشان داده اند.

   

  آیا به غیر از جاسوسی، وایبر منفعت دیگری برای اسرائیل دارد؟

   

  سوال اینجاست که اگر شخصی در وایبر صرفا گیرنده باشد، یعنی هیچ مطلبی را در وایبر برای دیگران ارسال نکند(از بیم جاسوسی)، آیا باز هم استفاده از وایبر کمک به اسرائیل است؟ بله! اصولا نرم افزارهایی مثل وایبر تمامی ارزش سهام خود را مدیون تعداد کاربران خود هستند.

   

  هر چقدر گستره ی شناخت و استفاده ی کاربران از یک نرم افزار بیشتر باشد، ارزش سهام آن بیشتر است. ارزش فیس بوک به این است که بخش اعظمی از کاربران اینترنتی در آن عضو اند، مگر نه شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و بلکه بهتر در دنیا زیاد اند! فلذا حتی نصب بودن و استفاده نکردن از وایبر کمک به اقتصاد دولت قاتل کودکان است.

   

  آیا وایبر – بعد از قرارداد اخیر – ژاپنی محسوب میشود؟

   

  اخیرا یک قرارداد بین مدیریت عامل وایبر (Marco) و شرکت Rakuten ژاپنی انجام شده که البته بلافاصله بعد از موج وسیع انتقادات علیه وایبر در وبلاگ ها و سایت ها (مخصوصا وبلاگ های عرب) در مورد هویت اسرائیلی این نرم افزار اتفاق افتاد. بر مبنای این قرارداد، تمامی ساختار فعلی وایبر حفظ خواهد شد(از جمله مقر تحقیق و توسعه ی وایبر در اسرائیل)، و نیز چهارنفر بنیانگذار این شرکت میزان سرمایه گذاری خود را در این قرارداد به بیش از سی برابر افزایش دادند و اکنون بنابر گزارش Rakuten از نتیجه ی این قرارداد، صرفا Marco (مدیر عامل) حدود ۱۲ درصد از کل سهام شرکت را در اختیار دارد.

   

  این قرارداد صرفا یک نوع سرمایه گذاری بوده و از نظر نگارنده صرفا دستاویزی برای فرار از انتقادات راجع به هویت اسرائیلی این نرم افزار است. علاوه بر این اظهار نظر وزیر اقتصاد اسرائیل در مورد وایبر پس از این قرارداد که حاکی از ذوق زدگی او و همنوعانش از عدم حمایت برخی افراد از تحریم اسرائیل میباشد نیز موید این مطلب است که وایبر هنوز ماهیتی اسرائیلی دارد. نفتالی بنت وزیر اقتصاد اسرائیل در پاسخ به آنها که اسرائیل را از تحریم میترسانند گفت: “وایبر (و موفقیت آن) بهترین پاسخ به تحریم اسرائیل است”. (لینک خبر مربوطه از سایت اورشلیم آنلاین و نیز از هاآرتز)

   

  BDS چیست؟

   

  کمپین انزوا، عدم سرمایه‌گذاری و تحریم اسرائیل (Boycott, Divestment and Sanctions BDS)) جنبشی جهانی است که هدف آن تحت فشار قرار دادن دولت اسرائیل با اهرم‌های اقتصادی جهت پایان اشغال سرزمین فلسطین رفع تبعیض و برسمیت شناختن حق بازگشت میلیونها آواره فلسطینی است.

   

  میلیونها نفر از سرتاسر جهان از جمله گروه های حقوق بشری و افراد آزاده در آمریکا، انگلیس، کشورهای عربی و … از این کمپین طرفداری و در آن عضو اند. طبق این کمپین، هر محصول یا کالا یا قراردادی که به نوعی به اقتصاد اسرائیل کمک کند باید تحت تحریم قرار گیرد. بر خلاف عقیده ی برخی افراد که فکر میکنند ضدیت با اقدامات اسرائیل در رسانه های جمهوری اسلامی خصوصا صدا و سیما یک اقدام سیاسی است، وجود کمپین BDS و گستره ی وسیع مردم آزاده ای که از آن حمایت میکنند نشان میدهد دشمنی با اسرائیل یک مساله یا استراتژی سیاسی نیست، بلکه یک مساله ی کاملا انسانی و اخلاقی است.

   

   

   

  تحریم دولتی که از ابتدای موجودیت با تمامی همسایگانش سر جنگ داشته و به هیچ یک از قوانین بین المللی از قراردادهای منع سلاح هسته ای گرفته تا توقف شهرک سازی ها در کرانه باختری و … پایبند نیست، تصمیمی کاملا همسو با گرایشات فطری هر انسان آزاده ای در جهان فارغ از رنگ و نژاد و دین است.

   

  آیا حذف وایبر کافی است؟

   

  خیر! با حذف (uninstall) وایبر شما کماکان به عنوان یک عضو وایبر شناخته میشوید. شما باید با رجوع به بخش تنظیمات(Settings)، حریم خصوصی(Privacy) ، غیرفعال کردن حساب کاربری (Deactivate) را انتخاب کنید تا دیگر به عنوان یکی از سودرسانان به این شرکت اسرائیلی نباشید!

   

   جایگزین وایبر چیست؟

   

  وایبر صرفا یک ابزار مبتنی بر VoIP است، و ابزار مشابه وایبر بسیارند! پیشنهاد من استفاده از نرم افزار هندی Hike و یا بیسفون(ایرانی) و یا ساینا (ایرانی) و یا Telegram ( که متن باز است، یعنی همگان به کد و چگونگی کارکرد آن دسترسی دارند) و … میباشد، میتوانید با جستجوی “جایگزین وایبر” یا “نرم افزار اندرویدی مکالمه اینترنتی” و یا “viber alternatives” و یا “best VoIP android softwares” به گزینه های مشابه برسید.

   

  اقبال عمومی به وایبر گسترده است، آیا خروج من به تنهایی از این نرم افزار فایده ای دارد؟

   

  اولا یادمان نرود قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود! اگر همگان تصمیم بگیرند که از نرم افزارهای مشابه استفاده کنند، به تدریج وایبر به نرم افزاری رده چندمی در عرصه ی VoIP تبدیل خواهد شد. دوما یادمان باشد ما مامور به انجام وظیفه ایم، نه رسیدن به نتیجه! اگر هر کسی در اجرای یک کار درست منتظر دیگران باشد، هیچ گاه آن کار صحیح انجام نخواهد شد. سوما یادمان باشد که دنیا تغییری نمی کند، مگر این که ما در آن تغییر دهیم. هر کس باید مصداق آن تغییری باشد که دوست دارد در جهان ببیند.

   

  به یاران مولایمان سیدالشهدا (علیه السلام) اقتدا کنیم، و از ماجرای کربلا درس بگیریم که شاید خیلی از کسانی که در کربلا به یاری سید الشهدا علیه السلام (با وجود علم به مقام و شان و حقانیت ایشان) نشتافتند، منتظر “دیگران” بودند.

   

   

   

   

  ارمغان پنجمین نرمافزار برتر تولید رژیم صهیونیستی برای کاربران چیست؟

  وایبر جزء پنج برند برتر تجاری اسرائیل/ وزیر اقتصاد اسرائیل: «وایبر» پاسخی به جنبش «تحریم کالای اسرائیلی» بود!

  گروه اجتماعی - رجانیوز: تب «وایبر» خیلی سریع بالا گرفته و اکثر کاربران تلفن‌های همراه هوشمند را با خود همراه کرده است؛ موجی که به دلیل رایگان و جذاب بودن این نرم‌افزار ایجاد شده و توانسته در مدت کوتاهی، بخش زیادی از ایرانیان را نیز به استفاده از این نرم‌افزار ترغیب کند.

  به گزارش رجانیوز، اما واقعیت این برنامه کاربردی به ظاهر دوست داشتنی چیست؟ پاسخ به این سوال را باید از وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی شنید.

   

  «نفتالی بنت» اخیرا در یک مصاحبه اعلام کرده است که «Viber» توانسته پاسخ مناسبی به جنبش تحریم کالاهای اسرائیلی در اروپا موسوم به  بایکوت اسرائیل در سراسر جهان باشد. بر اساس خبری که نشریه «جروزالم پست» منتشر کرده، او با اعتراض به اظهارات برخی از مقامات اروپایی علیه جنایات اسرائیل و تلاش برای بایکوت اقتصادی این رژیم، تاکید کرده است: «به جای تحریم و بایکوت اسرائیل، بیایید خلاقیت را به مبارزه بگذاریم. وایبر بهترین پاسخ به بایکوت اسرائیل است.»

  این مساله را باید در کنار این خبر تحلیل کرد که وایبر اکنون به یکی از پنج برند برتر تجاری تولید رژیم صهیونیستی تبدیل شده است و توانسته علاوه ایجاد یک شبکه اقتصادی قوی برای تل آویو، یک بانک اطلاعاتی قدرتمند جهانی نیز برای این رژیم فراهم کند.

  این در حالی است که بر اساس یک بررسی که اخیرا انجام پذیرفته است، در میان نرم افزارهای ارتباطی، وایبر بیشترین سطح دسترسی به اطلاعات شخصی تلفن های شخصی را در اختیار داشته است. 

  جالب است بدانید که در همین راستا، ارتش مصر استفاده سربازان از نرم افزار «وایبر» را به علت سوء استفاده جاسوسی رژیم صهیونیستی از آن، ممنوع کرده است. مطبوعات مصر تأکید کردند ارتش این کشور استفاده سربازان از برنامه رایگان تماس‌های تلفنی (وایبر) را ممنوع کرده است؛ زیرا هدف این شرکت صهیونیستی از راه اندازی این نرم افزار رایگان سودآوری یا آگهی نیست، بلکه جاسوسی از کاربران است. 

  «عرب تایمز» به نقل از مطبوعات مصر نوشت: «سیاست این شرکت، جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات است ولی معمولا کاربران بدون اینکه جزئیات فرم درخواست عضویت را به دقت بخوانند، آن را تایید می‌کنند. این شرکت در فرم عضویت نوشته است نرم افزار وایبر فایل صوتی مفصلی از مکالمه هر تماسی از همه تلفن‌ها و شبکه‌ها بدست می‌آورد تا درک بهتری از عملکرد شبکه و جزئیات آن از نظر تعداد مکالمه‌های کاربران و مکان‌های تماس و زمان مکالمه‌ها و نوع شبکه استفاده شده، داشته باشد

   

   

   

  این شرکت این اقدام را اینگونه توجیه کرده است که به دنبال اطلاع از هر مشکل فنی و بهبود خدمات یا دلایل امنیتی عمومی است؛ ولی این شرکت فایل مکالمه‌های ضبط شده را به مدت سی ماه نگه داشته و در اختیار منابع اطلاعاتی خاص قرار می‌دهد.

   

  گفتنی است، وایبر توسط یک تیم اسرائیلی طراحی و تولید شده که مدت ها در بخش های نظامی این کشور فعالیت داشته است. رهبر این تیم حرفه ای، "تالمون مارکو" هنوز هم مدیریت اجرایی شرکت Viber Media را در دست دارد. شبکه های اجتماعی اینترنتی iMesh و Bandoo که در گذشته موفقیت نسبی در جذب کاربران داشتند نیز توسط "تالمون مارکو" طراحی شدند.

   

  بعدها شرکت "وایبر مدیا" به دلیل آنچه توجیه اقتصادی و ارزان بودن نیروی کار خوانده شد، سازمان مرکزی خود را از اسراییل به کشور بلاروس منتقل کرد و به قیمت 900 میلیون دلار توسط یک شرکت ژاپنی به نام Rakuten، خریداری شد.

   

 • مهاجر کربلا
 • ممنون از روشنگری هاتون...
  پاسخ:
  انجام وظیفه س
  سلام
  با تشکر فراوون
  لطفا برنامه ی گفتگو Dialog رو هم که ایرانیه پیشنهاد بدید(از بیسفون یه جورایی بهتره)
  سلام خیلی تشکر میکنم از اطلاعات خوبتون به امید روزی که نابودی دشمن خدارو ببینیم(اسرائیل)
  پاسخ:
  خواهش میکنم.
  انجام وظیفه س.
  ان شاء الله
  چطوری از اینستا گرام بیام بیرون؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ:
  توی قسمت تنظیمات و بخش اکانت وارد بشید و کاربریتون رو حذف کنید.
  تشکر
  سلام.لطفا اسم بیاوریدما توی کدام نرم افزار مجازیم بریم لبیک یاخامنه ای
  پاسخ:
  سلام بزرگوار.
  تشکر بابت بازدیدتون.
  ما صرفا اطلاع رسانی میکنیم و صد البته تشخیص با خود بزرگواران هست.
  اما خود ما از نرم افزار بیسفون استفاده میکنیم.
  به نظر شما کار درستیه که از طریق وایبر و واتساپ در مورد ماهیت این شبکه ها به دوستان و آشنایانمون اطلاع رسانی کنیم ؟
  پاسخ:
  سلام
  چند نکته پیرامون این فرمایش شما دوست عزیز هست:
  1. اینکه از توی شبکه ها ارسال کنید ، ممکنه به خودتون انتقاد کنن که توی شبکه ها موندید و به دیگران میگید بیان بیرون؟!!! این مشکل رو از این طریق حل کنید که به دوستان و آشنایانتون اطلاع بدید که تا ساعت فلان توی واتس اپ میمونید برای پاسخ به شبهات اونها و بعد از اون خارج میشید. اینجوری شائبه ها کمتر میشه.

  2. عده ی زیادی هستن که از حقیقت واتس اپ و وایبر بی اطلاع هستن و برای همین حتما خوبه که توی واتس اپ و وایبر(با همون قیدی که توی بند قبل عرض کردم) اطلاع رسانی کنید تا به دستشون برسه.

  3. از اطلاع رسانی درمورد واتس اپ و وایبر توی سایر شبکه های اجتماعی هم غافل نشیم چون خیلی از اعضای سایر شبکه ها ، توی اون دوتا هم عضو هستن.
  باسلام ممنون از جوابتون. 
  پاسخ:
  خواهش میکنم اخوی.
  وظیفه س.
  باسلام پیامی که مبنی بر نظر  رهبر اوردین کاملا اشتباه است و کد پیگیری هایی که در سایت ها اورده شده بی معتبر است.میتونید از سایت رهبری استفتاء کنین میبینین که نظری ندادند.در ضمن کسی مثل حاج اقا پناهیان که فعالی با بصیرتند گفتند باید ازش استفاده بشه و اینم یه امتحان تو دوران اخرالزمانه.پس لطفا اینقدر دروغ دشمن رو برای خروج فعالان از واتس اپ پخش نکنید
  پاسخ:
  سلام اخوی

  متأسفم از اینهمه قضاوت قاطع بدون تحقیق!

  توی این ایام ٬ تجربه کردیم که قاطعانه ترین تهمتها و بی احترامی ها علیه ما از جانب افرادی بوده که کمترین تحقیق لازم رو نداشتن!
   


  ۱. کد پیگیری که در کمپین هست رو در سایت لیدر و در بخش پیگیری استفتاء وارد کنید تا توی سایت حضرت آقا استفتاء رو ببینید.
  کد پیگیری:        
                     919a64661164e5ca

  سایت حضرت آقا:  


  ۲. حداقل سخنان حاج آقا پناهیان رو با دقت گوش میکردید!!! ایشون هم مثل حضرت آقا گفتن از فرصت فضای مجازی استفاده کنید نه صرفا از واتس اپ!!!
  خب ما هم که توی کمپین ده ها بار گفتیم که اصلا مگه میشه شبکه های اجتماعی و فضای مجازی رو کامل رها کرد؟؟!!! اما شبکه های مجازی که فقط واتس اپ و فیس بوک صهیونیستی نیست!!!


  تحقیق کنید قبل از دروغگو خطاب کردن دیگران! ما همه دستمون اون دنیا خالیه ٬ خالیترش نکنیم!
  با سلام
  آیا انستاگرام و بی تالک هم منافع رژیم اشغال گر رو تامین میکنن؟
  ممنون میشم پاسخ بدید
  پاسخ:
  سلام
  بی تالک رو هنوز به نتیجه نرسیدیم درمورد مالکش.
  اما زاکربرگ یه نرم افزار تحت ویندوز راه انداخت به نام فیس بوک. بعد به عنوان شبکه ی موبایلی فیس بوک ٬ واتس اپ رو خرید. و در نهایت اینستاگرام رو به عنوان شبکه ی اشتراک تصویر خرید.
  بنابراین ٬ مالک هر سه تاشون یه صهیونیسته.
  این مطلب هم به صورت رسمی از طریق سایت های رسمی فیس بوک و زاکربرگ اعلام شده و اتفاق مخفیانه ای نیست.
  سلام پس چرا دفتر رهبری اکانت فیس بوک داره؟اینستاگرتم هم مال فیس بوک شده؟
  پاسخ:
  سلام
  دفتر رهبری بارها در جواب این قبیل ادعاها گفتن که هیچ صفحه ای توی فیس بوک ندارن.
  درواقع من همین الان میتونم با اسم شما یه صفحه توی فیس بوک و... ایجاد کنم. در حالی که شما هیچ اطلاعی از این موضوع ندارید.
  متأسفانه این جمله رو زیاد میشنویم و خیلی ها بر اساس همین استدلال بی پایه توی فیس بوک و... موندن.
  فتوای صریح رهبری اینه که قانون شکنی حرامه. بنابراین فیس بوک که فیلتره تنها راه ورود بهش اینه که قانون رو بشکنیم و دفتر رهبری اگه چنین کاری بکنه باید فاتحه ی همه چیز رو خوند!
  تعارف نداریم که! وزیر خارجه مون هم الان رسما داره قانون شکنی میکنه و برای همین تبعیضاس که مردم به بعضی مسئولین اعتماد ندارن.
  سلام میبخشید چجوری میتونم  اکانتم رو(کاربری)پاک کنم از وایبر ؟واینکه ما در صورت فقط پاک کردن وایبر نه دیلیت کردن ایا هنوزم وایبر میتونه اطلاعاتم رو جاسوسی کنه؟ممنونم بابت اطلاع رسانی خوبتون
  پاسخ:
  سلام.
  توی تنظیمات کاربری گزینه ی پاک کردن اکانت رو داره...
  اون چیزی که تا الان معلومه اینه که در صورتی که وایبر رو پاک کنید احتمال تداوم جاسوسی  ضعیفه. مگر اینکه بعدها معلوم بشه وایبر یه بدافزار جاسوسی هم منتشر کرده باشه همراه با نرم افزار پیام رسانش...
  سلام وقت بخیر نظر مقام معظم رهبری دررابطه با استفاده ازاین نرم افزارها جیسته؟
  پاسخ:
  سلام.
  پاسخ شما در صفحه ی اول مطالب کمپین ، قید شده. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر بود ، بفرمایید تقدیم میکنیم.
 • زینب قرائی
 • ممنون از اطلاعتون برای من خیلی مهمه که حتی یک ریا ل کمک به این صهیونیصتای کثیف نکنم من خیلی راحت نرم افزارامو پاک کردم به امید روزی که نرم افزار ایرانیش بیاد 
  سلام
  تشکر میکنم بابت اطلاع رسانی تون
  سوال: حالا که عضو واتس اپ شدیم، پاک کردن نرم افزار به معنی حذف اکانت نیست. پس عملاً کاربران واتس اپ کاهش پیدا نمیگنه! درسته؟
  پاسخ:
  سلام
  پاک کردن نرم افزار به تنهایی به معنی حذف کاربری نیست. اما توی تنظیمات واتس اپ میشه کاربری رو پاک کرد و بعد نرم افزار رو پاک کنید.
  اینکه گفته میشه نرم افزارهای دیگه سرورش در امریکاست (حتی بیسفون و ساینا و...) و خود این راه رو برای جاسوسی و فروش اطلاعات باز میکنه، چه جوابی برای این میشه داد؟
  پاسخ:
  سرور(مرکز ذخیره اطلاعات)  چیزی نیست که فقط توی امریکا باشه.
  درواقع همین گوشی همراه و رایانه خانگی ما میتونه یه سرور باشه.
  اما برای اینکه سرعت بالا بره ، یه شرکت هایی هستن توی دنیا که سرور های بزرگ میسازن و اجاره میدن. خیلی از کشورها سرورهای بزرگ دارن و امریکا یکی از اوناست مثل دیگران!

  نتیجه گیری:
  سرور مال هرکی باشه ، مالک اطلاعات شماست!
  اما سرور اگه خارج از دست دشمنتون باشه ، فقط با هک میشه به اطلاعاتتون دست پیدا کنن!
  در واقع صاحبان شبکه اینترنت ، اگر به اطلاعات شما هم دسترسی پیدا کنن ، نمیتونن بخوننش "اگر امنیت نوم افزار مورد استفاده ی شما بالا باشه و پیام ها کد گذاری شده باشن" (که توی واتس اپ ، از رمز گذاری حرفه ای هیچ خبری نیست و پیام هاتون توی مموریتون ذخیره میشه و برای همینم پوشه متنتون حجمش بالاست!!!
  پس خوراک هکرهاست!
  با سلام.ببخشید نرم افزارهای وایبر و لاین هم   مال صهیونیست هاست؟لطفا  راهنمایی کنید متشکرم
  پاسخ:
  سلام
  لاین رو اطمینان نداریم متعلق به چه شخص یا شرکتی هست...

  اما وایبر قطعیه که هاستش توی خود فلسطین اشغالی و در اختیار رژیم صهیونیستیه.
  سلام و وقت بخیر
  چدی پیش خبری مبنی بر جاسوسی بودن نرم افزار هایک پخش شد, اگر اطلاعاتی در این مورد دارین لطفا پخش کنید?
  با اینکه میدونیم هایک یک نرم افزار هندی است
  پاسخ:
  سلام
  ما هم مثل شما دیدیم اونها رو.
  متأسفانه بعضی عزیزان اونقدر دلبسته ی واتس اپ هستن که هر نرم افزار جایگزینی توی کمپین معرفی میکنیم ، سریع منتشر میکنن که صهیونیستیه!!!
  کاملا این پیام ها بچه گانه طراحی شدن و شما هر کدوم رو خواستید بفرمایید حتما توضیح خواهیم داد...
  سلام
  با تشکر از اطلاع رسانیتون
  آیا در مورد وایبر هم اطلاعی دارید؟ آیا منافع این نرم افزار هم به رژیم صهیونیستی میرسه؟
  پاسخ:
  سلام
  بله متأسفانه وایبر هم مالکش صهیونیسته.
  از بین دویست نرم افزار اجتماعی موبایلی ، حدود ده تا هستن که "هاست" اونها یا "مالکشون" و یا هر دو مستقیما صهیونیستیه.
  و این چند نرم افزار رو به شدت عام پسند و جذاب ساختن تا بخش عمده ی متن و مکالمات و تصاویر مردم جهان رو بتونن در اختیار داشته باشن و از اونها بهره برداری کنن.
  سلام. با توجه به اینکه اینستاگرام رو هم زاکربرگ خریده استفاده از اون هم شامل همین صحبتهاست؟
  پاسخ:
  سلام.
  از نظر ما بله و در واقع ما به اطمینان رسیدیم که فیس بوک و واتس اپ و اینستاگرام و چند نرم افزار دیگه ، کاملا منافع صهیونیست های وحشی رو تأمین میکنن.
  اما لازمه یادآوری کنیم که ما فقط برای دوستانی که موضوع صهیونیسم براشون اهمیت بالایی داره ، اطلاع رسانی کردیم و همه در انتخابشون مختارن و ما قصد نداریم قضاوتی درمورد بزرگوارایی که توی واتس آپ و... موندن بکنیم.
  امیدوارم همه مون برای تصمیماتمون ، دلیل کافی داشته باشیم تا بتونیم پاسخگوی خدا و مردم مظلوم فلسطین و مخصوصا غزه باشیم.(و البته پاسخگوی هر کسی در جهان که از سرمایه ی این صهیونیست ها دچار مصیبت شده)

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">